İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pek alakalı değil ama....(gittigidiyor...)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar gittigidiyor.comdan ürün almayı lanlıyorum fakat... güvenilirliği konusunda bazı şüphelerim var daha önce ürün alan kimse varmı??? veya problem yaşıyan

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu ana kadar bir çok alışveriş yaptım, hiçbir problem yaşamadım.

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyor güvenli.. birşey alırsan parayı gittigidiyorun hesabına gönderiyorsun para orda bloke ediliyor sonra satın aldığın adam sana kargo ile ürünü gönderiyor sende ürünü alınca onay verip satıcıya paranın ödenmesini sağlıyorsun.. herhangi bir sorunda paran gittigidiyorda olduğundan zararın olmuyor

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bende daha önce bir kaç defa kullandım, güvenilir.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satın almayı düşündüğünüz kişinin daha önceki yaptığı işlemlere ilişkin aldığı yorumlara dikkat edin. Sistem olarak iyi oluşturulmuş bir sistem. Tavsiye ederim...

Saygılar...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hiç bir sorun cikmiyor rating i yuksek olan saticilarla iş yapmani tavsiye ederim oteki turlude ürünü degiştirme iade etme hakkında var kargo parasi senden tabi
guvenli ve iyi tasarlanmiş bir sistem

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
%100 güvenlidir.
eşyan gelmezse paranı geri alabiliyorsun, siteyi incele zaten paran doğrudan adama geçmiyor önce havuz sisteminde tutuluyor senin eşyan geldikten sonra onay verirsen adama yatırıyorlar

S

Sticks

Misafir
Valla çok doğal birşey. Şimdi bunu yapan çok var ve yapması da basit aslında ama bizim bunu Türk kesin lazdır ve gece 12 den sonra yapmıştır. (anlayan anlar :p)

Aslında bakın diyelim bir yerden birşey aldınız ve adamlar size posta ile yolluyor ama taahütlü değil yani geldiğinde ürünü aldığınıza dair imza atmıyorsunuz. Gidip de ürünü almadım paramı geri isterim dediiğnizde kimse sizden hak iddia edemez çünkü kanıt yok ellerinde.

Ama bu arkadaş kesin ispatlayamaz mantığı ile gece 12 den sonra böyle birşey düşündü ise çok doğaldır

ben daha önce alışveriş yaptım ve hiçbir sorun da olmadı.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Konuyu hortlatacam ama yeni konu açmak istemediğim için.

GG de kargo ücreti ne kadar?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konuyu hortlatacam ama yeni konu açmak istemediğim için.

GG de kargo ücreti ne kadar?

GG de kargo ücretinde statiklik olmaz. Her kullanıcı bulunduğu ilden gönderim yapar. Bazıları kendileri kargo ücretini ödemeyi tercih eder , bazıları size ödeyeceğiniz konusunda bilgilendirir. Mesafe yakınsa az ücret ödersiniz .Mesafe uzaksa fazla ödeme yaparsınız.

15 TL lik bir t-srt alıp 16 TL kargo ödeyebilirsiniz.

Bu yüzden satıcıyı iyice araştırın yorumlarını okuyun. Böylece bu tür durumlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Son zamanlarda kargo gönderiminde yurt içi kargoda %30 gibi bir indirim uyguluyor site.. Tüm üyelerine.

Yinede bu kargo ücretinin az olacağı anlamına gelmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5