İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Peşin ödeme gerektirmeyen Virtuozzo VPS fırsatları

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye NITEL DC de kendi donanımlarımız üzerinde vermekte olduğumuz VPS hizmetlerimizin hiçbir peşin ödeme alınmadan aktif edildiğini biliyor muydunuz? Üstelik standart paketleri seçmek zorunda kalmadan kendi disk boyutunuz, trafik ihtiyacınız ve diğer özellikleri kendiniz belirlersiniz.

Tüm VPS müşterilerimize 1 GB Kingston USB Bellek kampanyamız devam ediyor.

Ana Sunucularımızın Özellikleri:
Intel Core2Quad Q6600 2.40 Ghz 8 MB Cache İşlemci
veya
Intel Core2Quad Q9300 2.50 Ghz İşlemci
8 GB DDRII 800 Mhz Bellek
2x500 GB SATA2 NCQ 32 MB Cache Disk
Windows 2003 Server Enterprise Edition
Virtuozzo 4.0 for Windows

Örnek Paket S:
512 RAM (+64 MB Ram hediye)
20 GB Hard Disk
80 GB Trafik Limiti
2 Ip Adresi
Plesk 8.x 30 Domain Sınırlı
Aylık 39 YTL + KDV

Örnek Paket L:
1024 RAM (+64 MB Ram hediye)
20 GB Hard Disk
120 GB Trafik Limiti
2 Ip Adresi
Plesk 8.x 100 Domain Sınırlı
Aylık 54 YTL + KDV

VPS hizmeti sadece içeriği illegal olmayan web hosting amaçlı kullanım için verilmektedir. Lütfen radyo, ircd, oyun sunucu veya illegal içerikli siteler için VPS talep etmeyiniz. http://www.bizimvps.com/@vps/siparis/ adresinden vereceğiniz ön siparişiniz değerlendirilip sanal sunucu bilgileriniz çok kısa süre içerisinde size iletilmektedir. Sanal sunucularımız ile ilgili temel destekler ücretsiz olup Profesyonel Sunucu Yönetim desteğini sadece 19 YTL ücret farkıyla paketinize ilave edebilirsiniz. Prensip olarak 18 yaşından küçükler için hizmet verilmemektedir.

Bizimhost Internet Hizmetleri
Msn: [email protected]
Telefon: 0212 8805525

Byturkx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar,

Bir sunucum var ,fakat performansından hiç memnun değilim.gerekli optimizasyon ve müşteri desteği yetersizliği yüzünden ayrılmak istiyorum.

Bir vps hizmeti düşünüyorum şuan.

1024 ramlik veya üstü.ALMANYA VEYA TR LOKASYON lu.

yedek alma işlemleri bunları yükleme ve gerekli optimizasyonları yapıyormusunuz?

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows vps olduğu sürece sorun olmayacaktır. Sunucu yönetim desteği isteğe bağlıdır ancak ilk kurulum esnasında gerekli yardımlar yapılacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5