İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

petrol ofisi f1 oyunu

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödüller çok güzel ama oyun hiç zevk verici değil.Ben zevk alamadım açıkçası çok ağır bi flash olmuş.Şansınız açık olsun :)

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toplam Süre 04:05:485

bundan daha iyisini yapamıyorum malesef

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3:57:046 bide çarptım :p ama klansmanda neden göstermiyorki
3:47:534 oldu ama klansmanda gözükürse oynamak lazım 1. leri undefined demiş muhtemelen 1:11 gibi saçma sapan bişey koyarlar :)

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben şunu anlamadım burda hedef en kısa sürede bitirmek değil mi?10.sıradaki bi arkadaş 00:06:931 sürede bitirmiş.Adam uçarak mı gitmiş onu anlamadım :)))

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TReX' Alıntı:
ben şunu anlamadım burda hedef en kısa sürede bitirmek değil mi?10.sıradaki bi 00:06:931 sürede bitirmiş.Adam uçarak mı gitmiş onu anlamadım :)))

ewet doğru diyon bende onu merak ettim haa. hatta ilk 7, 0 saniyede bitirmiş . Bi bug var ama hayırlısı.

E

echo

Misafir
üf ya yeter hile yapıldığı hereyin suyunu çıkartıyorlar hiç bi flashlı oyun kampanyasına katılasım gelmiyor

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlaşılan petrol ofisi kimseye hediye kaptırmak istemiyor kendi alacak :p

uçarak bile gitsem o sürede bitiremem heralde hehe.neyse maket arabaya razı olcak artık :D

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişi fark ettim 4 dk falan kasmayın geri geri gelip ileri gidin durmadan tur atlasın ben 20 sn de yaptım daha hızlı olabilir +repppp :D

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kısa sürede düzeltilir. zaten bu kurallarda yazmıyoda polocup ta diyodu ki her üyenin gidiş koordinatları kaydediliyor hile yapmayınız diyordu. !!! siz normal gidin en iyisimi.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 saniyede tur bitiren adamı mı geçmeye çalışıyorsun romsage hilesiz oynayarak? :)

bu hata düzeltilmediği sürece kimse bişi kazanamayacak yani o açığı önceden keşfedenler işi kapar po uyanmazsa.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurallarda dio ki;
8. NTVMSNBC, veritabanina disardan yapilacak müdahaleler durumunda ve oyunda bulunabilecek olasi bug(hata)lardan yararlanarak kendine avantaj saglayan kullanicilarin üyeliklerini iptal etme hakkina sahiptir. Katilimcilarin itirazi durumunda, yarisin NTVMSNBC binasinda noter huzurunda tekrari istenir.

http://pogp.ntvmsnbc.com/kosullar.asp

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sıralamaya girenlerin hepsi zaten hileyle girmiş arkadaşım ne olacak şimdi.O zaman bu kampanyayı iptal etsinler yada onları kaldırcaklar listeden en baştan kampanyayı başlatacaklar.Valla bence ümitlenmeyin fazla suyu çıktı gibi bu kampanyanın.

U

umurcan

Misafir
piş aloo kimse itiraz filen etmesin gözünüzü seviyim arkadaşlar ödülü beraber paylaşırız :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5