İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Photo Shopla dalgalı çizgi

kuzen54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.nef.balikesir.edu.tr sitesindeki bannerde dalgalı bi cizgi var ya!O nasıl yapılır?Bezier Tool ile yapıyorum ama çok kalitesiz bir görüntü oluşuyor.Konuyla ilgili bir ders var mı acaba?ya da bunu bana anlatabilecek biri...
teşekkürler

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Önce çizip, sonra layer e çift tıklayıp effect (bevel embose) verip sonra blur vermek en mantıklısı değilmi ?

kuzen54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dediğini yaptım ama bu sefer de inceden kalına doğru giden bir çizgi çizemiyorum.Perspektifize ile olmuyo.Çok dandik oluyo

S

silent

Misafir
ya ne perspektifi ? alti astari "pen" tool la ÖNCE çizgiyi çiz. sonra bevel emboss ver hepsi bu. ayrica siddetle tavsiye ederim vektörel bi program ögren evvela(corel, freehand vs.) ne istiyosan ciz, aktar photoshop'a. kalem, kagit ta kullan cizim yetenegini gelistir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5