İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

photoshop corel draw bilen eleman

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
photoshop corel draw bilen eleman aranıyor.
evden çalışma imkanı cesitli tasarımlar yaptıralacktır iş süreklidir bilginize.
pm ile msn adresinizi veriseniz detaylı konuşuruz.

ajnsmt0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum ben photoshopta aklına gelebilen herşeyi yaparım gerekli vakit verilirse...
bahcesehir üniversitesinde ögrenciyim ayrıca üniversite dergisi olan satır arası dergisinin görsel yönetmenligini ve grafik design yapıyorum...örnek calışmalarım bir haylı fazla war...sizin bu işe karşlıgık vereceginiz ücret nedir ayrıntıları msnde konuşalım [email protected] eklerseniz sevinirim.

not: pm de sanırım bir sorun war ilgilenrsenz sevinirm.

c76s

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba. ben yeni bir üyeyim ve aranıza katılmaktan mutluluk duydum.
12 yıldır açık hava reklamcılığındayım ve bilhassa coreli bir profesyonel olarak çok iyi kullanırım. yani photoshop ve corel bilgim var.evden çalışma olayı ilgimi çekti. [email protected]

bahadir75

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
photoshop corel draw bilen eleman aranıyor.
evden çalışma imkanı cesitli tasarımlar yaptıralacktır iş süreklidir bilginize.
pm ile msn adresinizi veriseniz detaylı konuşuruz.

15 yıllık matbaaya yönelik tasarım tecrübem var. Freelance çalışıyorum. Fiyatlarım da uygundur. pm. atamadım mail adresime msn adresinizi atarsanız görüşebiliriz sanırım. [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5