İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

photoshop!!

A

Anonymous

Misafir
photoshop u illegal yoldan yükleyecek bi site biliyomusunuz?
eğer varsa adres verebilirmisiniz? çok aradım ama bulamadım... yardım pleaseee!!!

A

Anonymous

Misafir
illegal derken neyi kastediyorsun!!
normalde sen photoshopu indirirsin herhangibir yerden, sonra da crack sitelerinden de kolayca bulabilirsin istediğini :))

S

sosi

Misafir
Şimdi arkadaşım, izmirdeysen Alsancakta Sevgi Yolu denen sokaktan, İstanbul'da Kadıköy Yazıcıoğlu Pasajı civarından Ankarada Zafer Çarşısının oralarda filan ( ankaradan emin diilim) ortalık yerde her tür program Csi satan adamlar vardır..
onlara gidip 2,5-10 milyon arası bir fiyat ( 2,5A bitirebilirsin işi.. Hatta ben Photoshop 7.0'ı istanbuldan 2 milyona aldım, Full CD çok baba) milyon takdim ediyosun ve içinde hazır seri nosu olan bir photoshopun oluyo..

Böylece hem belki de ekonomik krizden etkilenip işini kaybeden ve yollarda CD satmak zorunda kalan bir vatandaşımıza katkın oluyo, hem de IMF gibi kurumlarıyla ülkemizin kanını emen, bizi her türlü savaş pisliğine bulaştırmak isteyen ve bunun için bize dost görünüp borç kıskacına alan amerikan ekonomisine minik de olsa bir darbe indiriyosun..
( Size diyom amerikanın BSA Töörkiye temsilcisi yalakaları iyi duyunn!!)

Seri numarası yoksa webe girip bir serial ya da crack indiriyosun..
( www.astalavista.com) Bu kadar.. Yoksa webten iner mi len o kadar büyük dosya? :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5