İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

photoshop???

the_exclusive

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben photoshopta accık yeniyimde bişi danışacaktım...mesela ben herhengi bir resmimden kellemi kesip yeni bir dosyaya kopyaladım...peki bu kellenin yanındaki zig-zag çıkıntı vb nasıl düzeltirim?yani bu kenarları yumuşatmanın bi yolu varmı?

S

silent

Misafir
arkadasim oncelikle bilmen gereken hangi tool la bu kesme isini yaptigin. pen tool bunun icin bicilmis kaftandir. tahminim sen lassoyu kullaniyosun. kesme isi bittikten sonra (secim alani hala varken) ctrl+alt+ d tuslarina bas karsina feather gelicek. ordan isini gorecek degerde bi feather gir. sonna da ctrl+j ye bas ki sectigin yer bir ust layera gecsin sonra alttaki layeri sil. sonuc sanirim senin istedigin gibi olmustur. senin problemin is bittikten sonra degil is sirasinda cozulebilecek turden kolay gele..

the_exclusive

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya hakkaten ok güzel bi teknik.dediğin gibi lasso yla yapıyordum bu işi ama pen tool daha iyiymiş.bu arada icq no varsa verebilirmisin?

S

silent

Misafir
merhaba tavsiyemin işe yaraadığına sevindim. ben ıcqyla pek takılmam ama bana [email protected] adresinden dilediğin her konuda mesaj yazabilirsin. photoshop, corel draw, freehand... ve aklına gelen herhangi bir grafik programı olabilir. iyi günler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5