İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Photoshopta resme açı vermek

oneuss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir tane parke resmi çizdim fakat resim yatay sekilde duruyor. Resmi 30 derece falan egmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
seceneklerde karenin zıt iki köşesinin üst üste gelmiş hali gibi bişey olması lazım onla resmi içine alabileceğin bir kare çiz ve yana doğru yatır resminde yatar ben öyle yapıyorum hiç değilse:D Yada üste image size gibi bişiler olması lazım ordanda yapabilirsin:S(bu kesin değil:D)

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resmi eğmek eğer tahmin ettiğim şeyden bahsediyosan ctrl ve t bas sonra zaten resmin üstünde bi çizgiler olucak en köşesine gelerek o karenin tutup çevirebilirsin sağa sola normalde bu işlem resmi büyütmek içinde kullanılır ama açıda veriliyo köşeden tutunca

oneuss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolun arkadaslar ama alt üst ettim photoshopu ve buldum. image kısmından pixel aspect ratio ya tıklıyosunuz ordan ayarlyosunuz. yine de saolun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5