İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Arkadaşlık Scripti Arayanlar

H

hostcu

Misafir
mrb arkadaşlar bende bi tane php arkadaşlık scriptinin lisansı var isterseniz size bunu satabilirim domainde dahil zaten domain olmadan olmuyo çunku zend ve ioncube ile kodlanmış

domainler şunlar
www.sevgiservis.com
www.haremturk.com

bu iki domain için lisanslar mevcut

ADMİN KISMI şifre yok direk tıklayın girin
http://www.azdg.com/scripts/AzDGDatingPlatinum150/admin.php

http://www.azdg.com/scripts/AzDGDatingPlatinum150/

scripti bi çok ozelligi var msl dahili chat ekart gibi hiç bi sitede olmayan ozelliklerde var msl kullanıcı banlama gibi istediginiz anda paralı olabiliyo

Lisansı 400$ a satılıo

ben yukardaki domainlerden biri ile birikte 250$ a satabilirim isteyene

T

T_Ramirez

Misafir
simdi bisey derdimde ayıp olur ..
yasak oldugundan dolayı ismini vermek istemediğim ünlü forumlarından lisanssız scriptleri alıp satıyorsun ha ? hll ne diyim :)

LIMIT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostcu' Alıntı:
mrb arkadaşlar bende bi tane php arkadaşlık scriptinin lisansı var isterseniz size bunu satabilirim domainde dahil zaten domain olmadan olmuyo çunku zend ve ioncube ile kodlanmış

:) zend codu ile sorunu olan varsa ben hemen hallediyim
1.not: parasız
2.not: host almak zorunda değilsiniz :) :D

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani bu kadar olur. lerden topla parayla sat. emege saygi be bu kadar olmayin. free kullan neysede parayla satiyorsun utanmadan...

H

hostcu

Misafir
beyler sizin zekanız geride sanırım hadi bu T_Ramirez denen denyonyu tanıyom adam her forumda ezikligi ile mehur bi adam ben size lisanslı diyom siz burda yok ordan topladı yk burdan topladı bu arada LIMIT sana zend dosyayı yolladım bakalım söyledigin kadar beceriklimisin

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hostcu' Alıntı:
bu T_Ramirez denen denyoyu tanıyom adam her forumda ezikligi ile meshur bi adam
Burasına katılıyorum. Gerisi hakkında bilgim olmadıgı icin yorum yok ;)
hostcu : Yazı hatalarınıda düzelttim. Tam bir alıntı olmadı yani :p

SpLack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
beyler

beyler osmandulundu sahtekardır. sozunde durmadı artı kacmak icin beni msnden black+delete yapmis

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5