İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[PHP] Arkadaşlık scripti isteyenler...

G

Gazanfer

Misafir
Merhaba arkadaşlar.

Gördüğüm kadarıyla içinizden pek çok kişi arkadaşlık sitesi scripti arıyor. Madem öyle, ben de kapsamlı ve kişiselleştirilebilir bir arkadaşlık sitesi scripti yazayım dedim.

Ancak öncelikle sizlerin görüşlerini almak istiyorum:

Ne tür özelliklerin olmasını istersiniz? Elbette install scripti, mesaj sistemi, kullanıcı arama gibi basit şeyler olacak, ancak herkesin ortakça olmasını istediği başka özellikler varsa onları da yapayım, tam olsun diyorum.

Satın almayı düşünen arkadaşlardan bilgi gelirse sevinirim. Böylece kişiselleştirme süreci daha kolay bir hale gelir.

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KademeLi UyeLik (Ucretsiz - siLver - goLd gibi... Istege gore aktifLeştiriLebiLir oLmaLı)
DetayLı ProfiL özeLLigi (isim - hobiLer,fobiLer - içki, sigara, evLi, bekar, v.s.)
Anında MesajLaşma (site içi messenger)
OnLine UyeLeri ListeLeme özeLLigi (bay-bayan ayrı ListeLe)
Göz Kırpma - öpücük yoLLama gibi şeyLer :)
Mesaj Kutusu (offLine mesajLar için)
ÇokLu Resim ekLeyebiLme (Max. 5 Resim oLursa iyi oLur, fazLası zarar)

şu an kafam biraz dağınık oLdugu için fazLa bişey geLmiyor akLıma, akLıma geLdikçe ekLerim yine

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Qafein.com sitesinin aynısını, (webcam,sesli chat vs) php olarak yazabilirsen alıcısı olurum.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yonja.com daki gibi kullanıcıların arkadaşları lstelenebilsin. Arkadaş ekleme filan olsun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi