İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Bilen ve php'ye iyi tasarım yapabilecek Kişi Aranıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PHP Bilen ve php'ye iyi tasarım yapabilecek Kişi Aranıyor.
arkadaş özür diledi benimde bu tür ithamlarda bulunmam sanirim yanlış o yüzden mesajimi editliyorum ama arkadaşın iş ahlakı kötü..

Dürüst bir arkadaşa ihtiyacım var açıkçası lütfen pm ile iletişime geçiniz.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1) Yüzsüz olan.
2) Delikanlı olmayan.
3) Sözünün eri olmayan.!
4) Mert olmayan.
5) Çözüm değil sorun olan.

İnsanlar hakkında bu şekilde yazılar yazıp milleti karalayıp egolarını tatmin ediyorsun çok güzel..

Laflarını üstüme alınmıyorum . Tasarım için başımın etini yedin. Bende en sonunda dayanamadım tamam yapiim dedim. 50 kere başladım 50 kere bozdum. En son olarak bana Tasarım için para gönderdin. Bende Yine yapmaya çalıştım ama olmadı. Hani derlerya insana şevk gelmesi gerekir diye işte gelmedi. Ve sürekli salladım seni. Ama Bunu kendim için değil senin için yaptım. tasarımı o şevksiz zamanlarda yapsam berbat bi görüntü çıkardı ortaya. Nitekim bana mesaj attım
" 150 YTL için adam dolandırısın " dedin. Böyle bir lafı birine yazmak için önce 1 ay düşünürüm ben. Nasıl bu kadar basit olabiliyorsun? 150 YTL yi bu yazının hemen peşine geri yolladım. O parayı sana daha yollamamış olmamdaki sebep ise. Sana Tasarım yapcağımı soyledim. Onu yapacağım içindi.
MSN den engelledim. Bunun nedeni ise senden kaçmak değil. Sana karşı mahcup olduğum içindir. Eğer bunu başka yönlere çekiyorsan o senin kişiliğindir.
Allah'a Şükür Haram a Elimiz Değmemiştir. Bundan Sonrada Değmez inş.

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr nickli arkadaşı uzun süredir tanırım..sölyediklerine kefilim.çok kaliteli bir arkadaştır..
yanlış anlaşılma olmuş..zaman zaman her insan web işlerinde kötü şeyler yaşar bunu hayatına mal etmek yanlış bence.
saygılar

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimin ne mal oldugunu biliyor bu forum xfatihx'de ondan kalitelidir kafani yorma.(yani kötü anlamda kullanmadim cok degerli bir arkadasimizdir. )

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşey para değil ki
mağdur olan benim.
tasarimi senin yapman konusunda israrci oldugum dogrudur ancak ödemeyi yaptiktan sonra kaç gün salladin beni daha erken yapmiyacagini belirtsen belki böyle bir durum olmazdi hem msnden engellemişsin hem pmlerime cevap vermiyorsun ne zamana kadar böyle salliycaktin... illa bunlarimi yapmamiz lazimdi..
neyse..
php konusunda yardimci olabilicek arkadaşlar mesaj yazsin ..

Kingdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
dsgnr'ı bende çok iyi tanıyorum, son derece dürüst bir arkadaştır, özellikle web işinde karşına nadiren çıkabilecek dürüstlükte bir insandır, yazdıklarını zerre kadar haketmiyor, gördüğün gibi açık açık nedenlerinide anlatmış. Çok ağır konuşmuşsun, hatası ne olursa olsun hiç kimse bu kadarını haketmez. dsgnr'a her şekilde kefilim, alışveriş miktarı ne olursa olsun kesinlikle hiçbir yanlışı olmaz.
Mutlaka siteni teslim eder.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tamam Sende Haklısın Fatih... İlk zmankiler sallama değildi. Ciddi olarak 1 haftamı hastanelerde geçirdim. Ondan sonra senin siteni iyi yapmak için uğraştım ama olmadı şevk gelmedi. ve seni bu şekilde yapcam deyim vazgeçtim diyerek kırmak ta istemedim. en geçici yöntem seni bi şekilde sallayarak en uygun zamanda siteni teslim etmekti. Ta ki sen MSN de onları yazana kadar....

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse bu konu tartışma topicine dönmesin isterseniz..herşey ortada..
her işin bir teslim edilme zamani olur.. kaç pazartesi açıyorduk siteyii ..
Lütfen;
php konusunda yardimci olabilicek arkadaşlar mesaj yazsin ..

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr' Alıntı:
Tamam Sende Haklısın Fatih... İlk zmankiler sallama değildi. Ciddi olarak 1 haftamı hastanelerde geçirdim. Ondan sonra senin siteni iyi yapmak için uğraştım ama olmadı şevk gelmedi. ve seni bu şekilde yapcam deyim vazgeçtim diyerek kırmak ta istemedim. en geçici yöntem seni bi şekilde sallayarak en uygun zamanda siteni teslim etmekti. Ta ki sen MSN de onları yazana kadar....

Ben senin rahatsiz oldugun zamanlar sana baskı yapmadim ki.
Ödemeyi yaptiktan sonra beni sallaman zoruma gitti işi bitirecegin günü söylüyorsun giriyorum msn'ye online degilsin arkadaşa soruyorum evet bende online diyor kim olsa ve seni yeni tanıyorsa ister istemez o kişi hakkında olumsuz düşünür.. çalışmalarini takdir ediyorum başarili bir arkadaşsin ama iş ahlakın kötü diyip bu olayi noktalamak istiyorum .

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben Zaten Dışarıdan İş Almıyorum Bu İşi de Senin Israrların Sonucunda Kabul Ettim . Anlaki Sana Birazda Olsa Değer verdim O Yüzden Kabul Ettim. İnsanların iş veya normal yaşantı ahlaklarını bu şekilde basit cümlelerle de karalayamazsın Lütfen!!....

G

gibigibiyim

Misafir
Parasi ödenmis bir site tasarimini anlastiginiz gün bitiremiyorsan belli sebeplerin varsa fatih e haber vermeliydin,bu isten para kazaniyorsun o zaman sen profesyonelsin,profesyonelce is yapiyorsun.Profesyonellikte ölüm,hastalik vs etkenler disinda gecikme en fazla bir kac gün olmali.Sen üstüne üstlük anlasma zamanini gecirmekle hata yaptigin gibi msn de blok vs. yöntemlerle uzaklasmaya calismissin bu da suana kadar hatalarin en büyügü,profesyonelce is yapan birisi yapamiyacaksa parayi iade eder ve yapamiyacagini söyler,iste bunlari yapmadigin icin fatih konuyu buralara kadar getirmis.

Fatih i hic tanimam seni cok iyi tanirim sen beni suan taniyamazsin dsgnr,ayrica senide cok severim cok kaliteli bir insansin altina imzami atarim.Bu yorumum icin kusuruma bakmazsin sanirim.

iyi günler.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Konu kisisel sorun tartismasina donustugu icin kapatilmistir, mesaj basligi ile ilgili yeni bir baslik acarak, konudan sapmayiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5