İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Cgi Ucretli Scriptler Uygun Fiyatlarla

A

Anonymous

Misafir
Merhaba
Elimizide Php ve Cgi Scriptler Vardır İstediğiniz Çoğu Kategoride Paralı Scriptler Örneği Hosting , Cjb.net Gibi Yönlendirme , Arabul gibi Bir Arama Moturu , Link Scripti , TGP , Reklam değişim Scripti vs... İlgilenen Arkadaşlar varsa Benimle İrtibata Geçsin Scriptler Gerçekten Çok ucuz Fiyata Verilecek istiyen Kişilere Demo Ları Gösterilecektir
Mail : [email protected]
İyi günler

A

Anonymous

Misafir
Ulen millet linux u bedava dağıtıyo amcam kendince topladığı scriptleri satmaya kalkıyo böle saçmalık da olmazki dostum burası internet

Neyse arkadaşlar scriptleri sakın almayın buraya yazın istediğiniz scriptleri ben elimden geldiğince yardım ederim nette mutlaka bir yerlerde vardır o scriptler ben bulur adres veririm size

A

Anonymous

Misafir
ok istersen sana script arşivi vereyim onları bul bedava bir yerden indir mesala cjb.net in php scripti var bende fiyatı 299$ onu bul bakalım bulabilecekmisin insanlar 299$ dolar ona vericeğine %10 nundan daha az fiyata benden alsınlar daha iyi bence kara yine onların tabi bulursan yaz buraya bekliyorum http://www.scripts24.com adres bu kolay gelsin :)

A

Anonymous

Misafir
arkadaşlar script isteyin bende elimden geldiği kadar yazıp vereyim..
kimse bu parayla script zırvalıgına kanmasın

saygılar,

T

TurkWebTeam

Misafir
flmshack bu scriptleri kendinmi yazdın ?
yoksa başka biyerlerden (argo tabirle) :roll: araklayakmı oluşturdun ?

Dip not: Diyelimki benim bir Linux serverim var ben webden üye olan kişilere 10 Mb alan vereceğin ve birde uyeadi.sitem.com şeklinde sub domain oluşturacağım birde üstüne üstlük web üzerinde ftp hizmeti vereceğim 10 Mb alanlarına ulaşmaları için !
Elinde Böyle bir script varmı ?

B

Brandon

Misafir
Hey yaratıcı Türk milleti!!!

Türk milleti çalışkandır,
Türk milleti zekidir!!!

"Uy Atatürküm nerdesin?" -Lisede bir matematik hocamız derste durur durur böyle derdi, manyak gibi güler geyiğini yapardık. Şimdi daha iyi anlıyorum onu...

Ulan çok kızıyorum böyle şeylere. Ne lan burası afedersiniz SALI PAZARIMI? Özür dilerim belki biraz kaba oluyor ama açık gözlü pazarlamacı kılıklı zayıf insanlar internette de BURADAYIZ! diyorlar. Yahu arkadaş ne komik o script muhabbeti öyle? yahu çok ama çok ciddi söylüyorum, benim koca bir şirketim olacak, 10.000 dolarlık yazılımı (yazılım diyorum dikkat-script değil) ne yapar ne eder kendim uğraşır, firma çalışanları ile el ele verir kendim yazarım, üzerine de yazdığımı GPL lisansı ile paylaşırım! Niye sizin gibi pazarlamacılara ne de üç kağıtçı ve kolay paraya tapan Türk zihniyetine kaptırmam!

Yahu yok ne o cjb net in scriptiymiş bilmemneymiş :) be kardeşim, yahoonun search engine 'i olsa ne olur ki o satmaya çalıştığın dalga? Bir konuyu atlamışsın; burası Script-Yazılım-Veritabanı-Server uygulamalarıyla iç içe olan ve takıldıkları konuları birbirleri ile paylaşıp çözmeye çalıştıkları, bu teknolojileri öğrenmek isteyenlerin de kaynak olarak kullandığı bir platform. Burada inan bana çok ciddiyim, senin "ne idüğü belirsiz" scriptinin 100 kat daha stabil ve sağlıklı çalışan versiyonunu sana birkaç günde yazıp paket olarak eline verebilecek programcılar ve BEYİNLERLE dolu. Sence bu insanların ya da bizim diyeyim, hiç mi kafamız çalışmıyor senin kadar? Ben olsam şu dakikadan sonra utanır bir cevap dahi yazmazdım bu konuya. Çünkü öyle açık ki ruh halin!

Herkesin geceli gündüzlü çalışması gereken, çalışmaktan öte; ÜRETMESİ, ürettiği şeyi aynı coğrafyada yaşayan ve aynı sosyal sorunlar içinde boğulan diğer üretken ve çalışkan beyinlerle paylaşması gereken, ucundan da olsa yakaladığımız ve yüzyılın en önemli pazarlarından biri haline gelen INTERNET, İletişim ve IT sektöründe bir yer sahibi olmamız gereken ve her şeyden önemlisi, bir başarı yakaladığımızda "SEVİNECEK ya da GURUR DUYACAK VAKTİMİZİN OLMADIĞI" şu günlerde hala sizin gibi çok özür dilerim ama "UCUZ ESNAFLARLA" karşılaşmak beni üzüyor.

Bırakın rica ederim bu pazarlama ayaklarını. Ne komik duruma düştüğünüzün farkındamısınız? Üretin, geliştirin, paylaşın! Ucuz işgücü olamaktansa "ARANAN BİREY" haline gelin. Başarın bir kere şu ZOR dedikleri şeyi...

Gerisi hikaye, para ve mutluluk kendiliğinden gelecektir. Ben buna inanıyorum...

Saygılar...

S

scriptci

Misafir
hotscripts.com bilirsiniz dunyanin en buyuk script arsivi ordan istediginiz scripti begenin ve benimle iletisime gecin uygun fiyata birakirim simdi kalkipda bana aaa sendemi para istiyosun demeyin cunku ordaki scriptler profosyonel yapilmis scriptler.. bedavaya kimse kimseye bisey vermez kisacasi isteyen varsa benimle irtibata gecsin akliniza hangi script geliyorssa var..

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bana interturknet.com gibi link scripti lazım 6 aydır yırtınıyorum 1 allahın kulu çıkmadı...bakalım bu kadar gönüllü arkadaşın arasından çıkacakmı.??bekliyorum...şimdiden sağolun

[email protected]

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
Güzel bir mp3 sitesi php scripti varsa alırım...

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scriptci ve diğer arkadaşlar hal bir haber çıkmadı.....

Y

yusufona

Misafir
maalesef millet olarak çok konuşmayı, az iş yapmayı benimsemişiz.. peh!!
şimdi yukarıda yazılanlarla yaşananları karşılaştırıyorum, tezat fazla.bende yardım taleplerinde bulunmuştum bir aralar, hepsi palavra. Bu devirde maalesef insanlar hayrına iş yapmıyor bu ülkede neden?? bende bir bilgisayar şirketi sahibiyim, para kazanmak gerek. hayrına iş yapmak bir yere kadar, emeğimin karşılığını isterim. para nedir biliyomusunuz?? bu ülkede karnını doyurmak demektir. peki para kazanmak kolay mı?? hiç de değil ( üçkağatçı değilsen ).

bu yüzden herksein emeğinin karşılığı olmalıdır. he çok kazanıyosundur, o zaman düşünürsün hayır işlerini.. burası AVRUPA AMERİKA değil... Özenip de olmadığımız ülkelerde yaşadığımızı zannetmeyelim..

Script satışı yapan arkadaş... eğer kendin yazdıysan emeğinin karşılığını al, ama tersi ise bu foruma bir daha girme bile...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5