İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php de zamanlı çalışma

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mysql dan 5 saniye arayla ilk 30 sonraki 30 sonraki 30 şeklinde otomatik nasıl çekebiliriz acaba. veri çekme olayı tamam ancak zamanlı ve 1.,2.,3. sayfayı nasıl çekeceğimin mantığını çıkartamadım.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sleep i anladım. flush u da okuyorum. ben veri tabanına göre serverdan indirme yapan bir script yaz maya çalışıyorum. ancak belirli bir indirimden sonra
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in ..... hatası alıyorum. localhost ta denedimmi tamamen çalışıyor ama serverdan indirmeye çalıştımmı yukarıdaki hatayı alıyorum. Bende düzenli aralıklarla scripti yeniden çalıştırıp ona göre indirmek istiyorum. başka bir yolu var mı acaba

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
localde max_execution_time 0 yaptım sorun bitti. Ancak sunucuda dediğini deniyecem sempaty. Teşekkürler arkadaşlar. Elimdeki bir botu editleyerek. server da herhangi bir klasördeki dosyaları veri tabanına giriyorum. ikinci bir botla da bunları (file_get_contents) indiriyorum. gayet hızlı oluyor. bir az daha gelişmeye ihtiyacı var ama. normal indirme hızından 2-3 kat daha hızlı indiriyor

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serverda da curl_init kullandım sorun yaşamıyorum şu an. Tekrar teşekkürler Angelo ve Sempaty

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5