İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Download scripti arıyorum

NikeFootball

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar ben bir download sitesi yapmaya karar verdim istediğim ana sayfada kategoriler felan top10 yeni eklenen downloadlar felan

www.softforall.com
www.softbasket.com tarzında birşey yapmak istiyorum softbasker sitesindeki scripti hotscripts.com dan buldum fakat paralı bu siteye benzer scriptler varsa bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden çok teşekkürler

NikeFootball

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hiç download scripti olan yokmu yabancı sitelerden paralı olsada lazım eğer varsa paralı yabancı sitelerin linkini yazarsanız memnun olurum

NikeFootball

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)) tam üstüne bastın benim bilgisayarımda şu an o script kurulu fakat o bir link listeleme scripti aslında görünüş olarak felan tam aradığım gibi fakat bir sorun var
mesela top 10 menüsü var orada yeni programlar listeleniyor oradaki linki tıkladığım zaman direkmen url ye gidiyor ben ise top 10 ve en son eklnenen programlar bölümündeki linkleri tıklayınca detya sayfasına gitmesini istiyorum ama yapamıyorum php den iyi anlayan birisi bu ufak değişikliği yapabilirmi rica etsem
sadece ana sayfadaki top 10 ve en son eklenen programlar linklerine tıklanınca detay sayfasına gitmesini istiyorum
saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5