İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php e-ticaret sistemi ariyorum.

trtint

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
degerli arkadaslar. satin alip kendim host edecegim bir e ticaret sistemi ariyorum. ararken http://www.odesis.com u buldum ama asp malesef. bu konuda yardimci olursaniz sevinirim. Neden kiralik sistem istemedigimi soracak olursaniz. yurtdisinda yasiyorum. Cogu sistem Turkiyede host edildigi icin biraz yavas calisiyorlar. ayrica ilerde birden fazla site kurmak isteyebilirim. her domain icin 600-700 dolar vermek istemiyorum.

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birkaç gün içinde tanıtımı yapılacak bir sistem var.Ayrıntılı bilgi için özel mesaj atabılırsınız.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
asilweb.com/index.php?asilweb=iletisim

bu adresten iletişime geçersen görüşelim,kendi yazdıgımız e-ticaret yazılımımız var. (PHP)

awdas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende php bir sistem var garanti pos bağlantı dosyası da var lazım olursa vereyim

cscart_v1.3.3 diye birşey

trtint

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgilenen arkadaslar cok tesekkur ederim. Bana firma onerirseniz cok sevinirim. Firmadan satin almayi tercih ediyorum. Nasil birsey aradigimi merak edenler icin www.platinmarket.com un yazilimi gibi birsey tam istedigim.

wobber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.sonsuzhost.com tan cs-cart tavsiye ederim ben şuan kullanıyorum gerek scriptte gerek sonsuzhosttan aldıgım destek sorunsuz kesinlikle tavsiye ederim

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yurt dısında satıs yapacaksanız trdekikredi kartı baglatılarında farklar var bılginize..

kendi ulkenizden bir firma ile konusmanız daha saglıklı olur dusuncesındeyım

trtint

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yurt dısında satıs yapacaksanız trdekikredi kartı baglatılarında farklar var bılginize..

kendi ulkenizden bir firma ile konusmanız daha saglıklı olur dusuncesındeyım

uyarin icin tesekkurler dostum. Kredi karti zaten istemiyorum cunku Kredi karti Turkiyedeki kadar populer degil burada. cok guzel bir posta odeme sistemi mevcut cogu siteler de bu yontemle satis yapiyorlar.ama yinede belki ilerde kullanabilirim diye arastiracagim.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.bticaret.com a bakın. aylık ücret 15 ytl. ayrıca host yurtdışındada mevcut. yazılımda sınırlama yok tek paket tek fiyat.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5