İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Firma (Kurumsal) Script 40 TL

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Hocam kodlar şifrelimi? lisans durumu nedir?

zamanmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdiye kadar 4 kişiye satış yapıldı.alan arkadaşlara hayırlı olsun.

LGDream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scriptin kurulu olduğu ve kullanıldığı siteleri pmlermisiniz? Demodan pek bir şey anlayamadım. Kurulu sitelere göz atmak istiyorum. Eğer bizim şirkete uygunsa almak istiyorum.

mizanger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık paypal kabul edilmektedir.script alımlarını paypal ile yapabilirsiniz. 25$

iwth

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben dün bu arkadaşı kendim uyardım fakat hala konusu aktif bu ürünü alanlara sesleniyorum panel e-destek sitesinden alınmıştır ve yasal değildir hukuki bir işlem uygulanırsa uygulanacaktırda başın ağrır. buna benzer bir panel satışı yüzünden bir kişinin mahkemesi devam etmektedir... lütfen araştırmadan alış veriş yapmayalım.

Moderator arkadaşlarada sesleniyorum lütfen konuyu inceleyip kitlerseniz sevinirim iyi çalışmalar!

Emeğe Biraz Saygı Gösterelim ki Zamanı Gelince Bizede Saygı Gösterilsin!

Saygılarımla IWTH

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5