İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Hosting Scripti - Sınırsız Kullanım - Tek Seferlik Ödeme

AktifNetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kucukcaps.jpg

Script Özellikleri :

- Paket Yönetimi
- Sayfa Yönetimi
- Sipariş Yönetimi
- Slayt Yönetimi
- Ödeme Bildirim Yönetimi
- Haber Yönetimi
- Site title, header, footer yönetimi

Ortak Özellikler : Ekleme, Silme, Düzenleme gibi özellikler mevcut.

Script otomatik kullanıcı bilgilerini yollama, gibi bir çok özelliği mevcut, Sitenin her alanı panelden yönetilebilir durumda ayrıca tamamen CSS İle tasarlanmış, Bütün tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.

Script sürekli güncel olacaktır, Kurulumu ücretsizdir.

Kurulum dahil tek seferlik ödeme : 85 TL

Scriptin Demosu : http://www.aktifnetwork.net/hostsc/

Scriptin Admin Demosu : Çeşitli sebeplerden dolayı sadece MSN Üzerinden verilecektir, Alıcılar [email protected] msn adresinden bizlere ulaşabilirler.

Alıcı olmayanlar aşağıdaki ekran görüntülerinden tatmin olabilirler :

Hazırlanıyor.

Ödeme Yolları : İş Bankası, Misli.com, Ziraat Bankası, Paypal

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Aktif bilişime ait redhot temasına benzeterek Yapılmıştır.
+ Telif Haklari AktifNetwork.net'e Aittir. Demişsiniz Teelif Dosya Referans Numarası Nedir ?

AktifNetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet BENZETEREK YAPILMIŞTIR, Bunu gizlemiyorum zaten :) burada sizin bunu yazmanızdaki amacın ne olduğunu da bilmiyorum, Grafiklerin hiç biri aynı değil, tek tek kendimiz tasarladık zaten css dosyasını inceleseydiniz böyle bi yorum yapmanıza gerek kalmazdı CİHAY Bey.

İyi akşamlar dilerim.

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Evet BENZETEREK YAPILMIŞTIR, Bunu gizlemiyorum zaten :) burada sizin bunu yazmanızdaki amacın ne olduğunu da bilmiyorum, Grafiklerin hiç biri aynı değil, tek tek kendimiz tasarladık zaten css dosyasını inceleseydiniz böyle bi yorum yapmanıza gerek kalmazdı CİHAY Bey.

İyi akşamlar dilerim.

Telif Hakları Size Ait Olan Bir Tasarımı Yazılımı Satışa Sunmanız İçin Telif Hakları Yasasına Göre Telif Hakkından Kullanıcıya Pey Vermeniz Gerekmektedir. Eğer Telif Hakkı Varsa Her Kullanıcıya Pey Demek Kullanıcı Başı 450 TL Sizin Cebinizden Çıkmaktadır. Ben Bunu Anlayamadım Sadece ? ve Telif Hakları Saklı ve Size Ait Olan Satılık Bir Tasarımı Nasıl Veriyorsunuz.

Benzetme Konusunda Evet Hem Aktif Bilişim in Teması Redhat a Benziyor Hemde Firmanız Aktif İsmini Taşıyor. Fazla Benzerlik Var. Örnek Almış Olabilirsiniz Benim Dikkatimi Çeken Üst Kısımda Belirttiğim Hususlar.

Saygılarımla
Cihat AYDIN

AktifNetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anlaşılan r10'daki çok bilmişler buraya da toplanmış :) Herneyse kişisel negatif düşüncelerinizi burada kusmanız gerekmiyor, başka sorunuz olacaksa özelden mesaj atın iyineti de çöplüğe çevirmeyelim.

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Anlaşılan r10'daki çok bilmişler buraya da toplanmış :) Herneyse kişisel negatif düşüncelerinizi burada kusmanız gerekmiyor, başka sorunuz olacaksa özelden mesaj atın iyineti de çöplüğe çevirmeyelim.

Çok bilmişler derken ? Emek hırsızlığı yapıyorsunuz gelip ahkam mı kesiyorsunuz.

Hayırlı Satışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi