İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Hosting Scripti...

Scripti Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    9

CanCeL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar...

Hazırladığım hosting web portalı ile tekrar karşınızdayım. Daha önce sattığım scriptlerin ötesinde özellikler ve tasarımıyla yeni bir script daha satmaktayım. Doğrusunu söylemek gerekirse, aylar önce rastladığım bir hosting sitesinin temasına özenerekden bu tasarımı hazırladım. Fakat tasarım/kodlama tamamen bana aittir, üzerinde kimse hak talebi edemez...

Özellikler:
Kapsamlı yönetim paneli
Katagori yönetim (ekle/kaldır/güncelle)
Destek Sistemi (online/offline)
Referans Sistemi
Detaylı sayfa yönetim bölümleri
Hosting paketleri yönetim
Shell paketleri yönetim
Reseller paketleri yönetim
Sipariş gözetim sistemi
Yasak listesi (IP ban/unban)
Parola değişimi
Hata raporları gözetim (LOG Sistemi)
Müşteri üyelikleri/hesapları yönetim
Hizmetler yönetim
Hakkımızda yönetim
İletişim yönetimi
Haber yönetimi (ekle/kaldır/güncelle)
İstatistikler sistemi (giriş/çıkış - günlük/haftalık/aylık HİT raporları)
Güvenlik sistemi
Script fiyatı: 75 YTL'dir...

Görünüm: ( http://www.ekol.net/arsiv/TEMA.JPG )
NOT: Resim burada tam boyutta açılmıyor link'den girip bakınız...

TEMA.JPG

Yöneti Paneli Görünüm: ( http://www.ekol.net/arsiv/Yonetim.JPG )

Yonetim.JPG

İLETİŞİM BİLGİLERİ

MSN: [email protected] veya [email protected]

Demo isteyen msnden ulaşabilirler...

İyi forumlar...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
grafikler biraz paint işi olmuş ama listelediğin özellikler varsa güzel ve makul fiyat.

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site ve admin paneli demolarını şifreleriyle atarmısın ?

alcapone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bana dedıkı parayı gonderın 20 dk da kurarım dedı parayı gonderdım gonderıdgım gıbı bı kac dk sonra cıktı dahada gırmedı obur gun yakaladım msn de sordm neden kurmadınız dedım baglantım koptu dedı sabah neden kurmadım dedm neyse gecıstırdı tamam sımdı beklıorm 20 dk da kur dedım tmm hemn dedı gene bıranda kayboldu gene kurmadı
aksam ustu baska bır msn den ekledım bu sahsı ekler eklemez buyrun nası yardımcı ıolabılr dedı tabı benım msn de cevrımdısı neyde dedım neden boyle yapıosuıuz 60 ytl ıcın degermı dedım yalan soyluyorsunuz nebıcım ınsansınız sız dedım baya bı sınırlendım ben cunku onun yuzunden arkdasm ıcın alıcaktm arkadasmın parası bosa gıtmıs oldu kac gun gectı ne scrıpt war nede para ılk parayı yatırmadan once bana dedıkı numaranı vereyım msj atın 10 dk ııcnd egelırm dedı ve parayı aldıktan sonra o hat hıc acık olmadı gece dıger msn de ekledıgımde konustugumuzda dedımkı ıstemıorm scrıpt flan paramı gonder dedım tamam dedı gene kayboldu!!!bu tur ınsanlara ınanamıyorm ben ısın parasında deılım ama kul hakkı yemek kadar gunah bısey yoktr ben 1 ytl dahı olsa hakkımı helal etmem 60 ytl mızı aldı kayboldu yazıklar olsn 60 ytl ıcın yalan dolana ne gerek war haram yemeye...adammısınız *** sız!!! mılletı dolandırıosunuz. elımde dekont war bu ısın pesını bırakmam:mad:

Radyom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bana dedıkı parayı gonderın 20 dk da kurarım dedı parayı gonderdım gonderıdgım gıbı bı kac dk sonra cıktı dahada gırmedı obur gun yakaladım msn de sordm neden kurmadınız dedım baglantım koptu dedı sabah neden kurmadım dedm neyse gecıstırdı tamam sımdı beklıorm 20 dk da kur dedım tmm hemn dedı gene bıranda kayboldu gene kurmadı
aksam ustu baska bır msn den ekledım bu sahsı ekler eklemez buyrun nası yardımcı ıolabılr dedı tabı benım msn de cevrımdısı neyde dedım neden boyle yapıosuıuz 60 ytl ıcın degermı dedım yalan soyluyorsunuz nebıcım ınsansınız sız dedım baya bı sınırlendım ben cunku onun yuzunden arkdasm ıcın alıcaktm arkadasmın parası bosa gıtmıs oldu kac gun gectı ne scrıpt war nede para ılk parayı yatırmadan once bana dedıkı numaranı vereyım msj atın 10 dk ııcnd egelırm dedı ve parayı aldıktan sonra o hat hıc acık olmadı gece dıger msn de ekledıgımde konustugumuzda dedımkı ıstemıorm scrıpt flan paramı gonder dedım tamam dedı gene kayboldu!!!bu tur ınsanlara ınanamıyorm ben ısın parasında deılım ama kul hakkı yemek kadar gunah bısey yoktr ben 1 ytl dahı olsa hakkımı helal etmem 60 ytl mızı aldı kayboldu yazıklar olsn 60 ytl ıcın yalan dolana ne gerek war haram yemeye...adammısınız *** sız!!! mılletı dolandırıosunuz. elımde dekont war bu ısın pesını bırakmam:mad:

BlaCK_and_WHiTe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
alcapone
arkadaşım nesin necisin bilmiyorum ama cihan ile devamlı tasarım ve bir dönemde host konusunda çalıştım herhangi bir sorun bana çıkarmadı. Fakat duyduğum kadarı ile Cihan'ın canını sıkmışsın. Eğer mağdur oldum diyorsan ben Cihan ile konuşayım sana paranı yollasın ama sen parayı da istememişsin.

alcapone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alcapone
arkadaşım nesin necisin bilmiyorum ama cihan ile devamlı tasarım ve bir dönemde host konusunda çalıştım herhangi bir sorun bana çıkarmadı. Fakat duyduğum kadarı ile Cihan'ın canını sıkmışsın. Eğer mağdur oldum diyorsan ben Cihan ile konuşayım sana paranı yollasın ama sen parayı da istememişsin.

bak dostm ben cıhana dedım paramı ver ıstemıyorm senınle calısmak dedım cunku 2 kere 20 dk ııcnde kuruyorm deyıp cekıp gıttı sonrada msn e gırmedı engelledımı noldu neyse bı baska msn e ekledım hemen buyrun flan dedı oyle bı konustuk dedımkı paramı ver ıstemıyorm dedım tamam hesap numaranı ver yollamaya gıdıyorm dedı verdım neyse sonra gene cıktı galıba o msn ı de engelledı:) aradan kac hafta gectı para fflan yatırmadı .ben hıc bızaman paramı ıstemıyorm demedım paramı gondersın olay bıtsn ama arkadas haram yemeye alısık sanırsam...hakkım haram olsn :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5