İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php hosting

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbulletin host etmek için kaliteli bir hosting arıyorum.

hızlı varsa yurtdışında alacağım. yoksa bir adet yurtiçi bir adet yurtdışı lazım.
sorun çıkarmayacak cpaneli olan hızlı servere sahip bir yer.

shieldhost.com u kullanıyordum. ilk zamanlar çok hızlıydı. sanırım şimdi serverler tıka basa dolu çok yavaşladı.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumunuzun büyüklüğü hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük hiti 500 civarında olan forum için hizmet verebiliriz.İstediğiniz alan ve trafik miktarını da bildirirseniz fiyat teklifi sunabiliriz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bilhost arkadaşımızı tavsiye ederim kullanan birsuru arkadaş var sunucularıda hızlı henuz şikayet eden biri cıkmadı bilhost arkadaşımız icin.

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ; Staminus'da bulunana ddos korumali core 2 duo sunucularimizda kesintisiz hizli hizmet sunabiliriz , yanliz panel plesk'dir , dusunurseniz asagidaki kontak adreslerinden iletisime gecebilirsiniz

Telefon : 0242 247 06 85
GSM : 0537 735 75 65

Msn/Mail iletisim : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5