İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP ile de istediginiz her turlu sey yapilir

M

manituman

Misafir
Dedigim gibi her turlu sey,,,,
ama bir sartla her turlu is sizin ona vericeginiz ucret ile yapilir,gercek degerinden cok abartili olmayan her turlu is yapilir,
mesela bir is icin dersiniz ki abi ben sana 10 milyon veririm ok derim,ama abarti bir is icin bunu demeyin sakin:)))

genel olarak 10 milyona her turlu sorununuz (web olaylari) giderilir....
hemde cok kisa surede...

:arrow: [email protected]

LostDreamer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hehe sanırım bi phpBB Foruma para almassin ea? FTP yok bende şuan arti phpbb download olmuyo çok sorunlu bana kurabilirmisin free hosta ondan önce: 881289 icq msn:[email protected] kolay geLsin :)

M

manituman

Misafir
parayi veren dudugu calar hocam,yada parayi veren saksofonu calar yani daha modern deyisle:))) :oops:

LostDreamer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heheh insanlık ölmüş demekki her şey para bi phpbb forum bile, yazık :!:

M

manituman

Misafir
oldu o gunler eskiden yardim ederdim herkese ama ne kazandim,,,ne?

simdi boyle bisey isteyen olursa ne olusa olsun (bilgi olarak) veririm ucretimi de alirim.bumudur budur arkadaslar :x

Flamengo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
26
Yaw, PHP yi geliştirenler bile para istemiyo, bu dil zaten paralı dillere karşı geliştirilmiş bişe. Herşeye paramı olur , töbe töbe :?

M

manituman

Misafir
sen ole san abicim,kimse belese bişey yapmaz o adamlar da zaten yan taraftan reklam filam dunyayi goturuyor sen kalkip beles diyon,herseyin bir fiyati vardir.........

adam ogrenmeyip bisey isterse ben ondan parami alirim bu akdar basit,kolaysa oturup yapsin hayret ya....

hadi sen bana yap o zaman beles bisey.....

sıkıyorsa yap da gorelim ,o zaman ben haa dogru bu adam sunu yapti diye seni goklere cikarayim....

ohoooooooooooo aha bole :oops: oldun dimi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5