İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP ile WAP sitesi...!

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben php-mysql ile wap sitesi yapmak istiyorum...türkçe kaynak bulabileceğim biyer yer arıyorum.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bunun normal HTML site yapmaktan hiçbir farkı yok. HTML tagları yerine WML tagları kullanacaksın. WML'i araştırırsan ve Php biliyorsan sorun olmayacaktır

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wml kodlarını öğrenmek istiyorum zaten.yani öğrenebilceğim türkçe bir kaynak lazım

B

besiktaslim

Misafir
tagtag.com git bedava bi yer al oto wap sayfası yapabiliyorsun aç kodlarına bak ben ö şekilde yapıyorum ama çok az fark var çoğu komutta html nin ıslatılmışı biraz

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tagtag.com a dosya gönderemiyo muyum.polifonik melodi falan atamaz mıyım tagtag.com'a . ben 7-8 ay önce almıştım.geçen gün bi baktum 1300 küsür tekil ziyaretçi girmiş siteye.site boş enter text gibi bişey yazıyodu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5