İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php.ini'de değişiklik?

serdarbakar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Ne php'den ne de server yönetiminden pek anlamıyorum. php.ini dosyasında bir ayarı değiştirmem gerekiyor. Yapacağım değişiklik kolay, bir rakamı 5 yerine 10 yapacam gibi birşey.

Fakat php.ini dosyasını direk download edip rakamı değiştirip upload etmem doğru mu olur pek emin değilim. Ne yapmam gerek yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi günler

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Download edederek düzenleyebilir sonra geri yükleyebilirsiniz, herhangi bir sorun olmaz. Web Panel(cpanel, plesk vs) kullanıyorsanız File Manager bölümünden kolayca yapabilirsiniz.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tarz bir işlem için winscp kullanabilirsin, arayüzü bulunan ssh clientdir.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
download edip upload ederken chmod ayarlarında sorun yasayabilirsiniz.

serdarbakar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
download/upload'da sorun olabilir diye o yöntemi denemedim.

WinScp ile server'a bağlandım. Bu program tıpkı bir ftp programı gibi. Ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Değiştireceğim dosyanın klasörüne girip, korkak korkak dosyaya bakıyorum :) Birşeyi bozarım diye korkuyorum. Ne yapmalıyım?

serdarbakar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hiç bir öneriniz yok mu, çok ihtiyacım var şu php.ini'yi değiştirmeye

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5