İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Koder aranıyor

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba, Php koderi arıyorum site kodlanıcak a dan z ye grafik dahil işi almak isteyen iletişime geçsin pm ile msn vereyim..

Aydın Sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Genel kişiler aramak projenize göre değişebilir.
Uzman yazılımcı arıyorsanız, grafik yönü zayıf olur. Grafik yönü güçlü olanın yazılım yönü zayıf olur. Genel olarak 2 alanda uzman olan kalmadı. Hatırlatmak ister, projelerinizde başarılar dilerim.

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
pm atıldı

Ekleme:
Genel kişiler aramak projenize göre değişebilir.
Uzman yazılımcı arıyorsanız, grafik yönü zayıf olur. Grafik yönü güçlü olanın yazılım yönü zayıf olur. Genel olarak 2 alanda uzman olan kalmadı. Hatırlatmak ister, projelerinizde başarılar dilerim.

Teşekkür ederim...

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar işlerden dolayı takip edemedim burayı kusura bakmayın tasarım işini Aydın Sistem' e verdim kendisi oldukca kısa sürede oldukca başarılı bir çalışma çıkartı çok memlunum çalışmak isteyen arkadaşlara tavsiyemdir. (Aydın sistem bilişim ve internet hizmetleri.)
Teşekürler.

Ayrıca Gokmens nikli kullanıcı nın kısaca dolandırıcı olduğunu söyliye bilirim kesinlikle bu kişi ile iş yapmayınız.

Aydın Sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@gokhan2517;
Güzel bir çalışma oldu, memnun kalmanıza sevindim.

Okuyanların yanlış anlamaması adına, tasarım değilde, PHP kodlama yapıldı.

Proje ve başarılarınızın devamını dilerim.

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
yav birader bak beni küfür ettirme ne dolandırıcısı lan ******** herif senle ne işim olduda yapmadım adi herif adam gibi kanıtın varsa ekle yoksa arkamdan konuşma boş boş !!

Arkadan konuşan yok mustafa eni konu sölüyorum dolandırıcının önde gidenisin. Sen burda küfür edip onun bunun işine mani olursun sana bu dunyada diyeceklerim bukadar ölümsüz olan allahtır... (her konunun altına yazacağım nasıl birisi olduğunu) Ben burada 1 sene ye yakındır yada 1 senedir varım bir çok ticaretim oldu senin gibi ahlaksız karaktersiz birini ilk gördüm... Zeytin yağı gibisin birde üste çıkmaya çalışıyorsun utanmadan **şek derisi var sende...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5