İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php kurulum

A

Anonymous

Misafir
arkadaşlar adım adım php bil.e nasıl kurulur link leri vererek anlatısanız çok sevinirim..
pws var php yi kurcam(yani apache kurmucam)

A

Anonymous

Misafir
Selamlar

php yi bul ! daha sonra sistemine kurdugunda dosyalarını aktif klasöre yerleştir php yi fazla bilmiom kurulmda fakat sana phptriad ı öneririm pws ile kur yararı olacaktır

php scriptleri
www.hotscrripts.com dan bulursun

A

Anonymous

Misafir
hakkı öcalın kitabını indir. birde www.phpdosyasi.com var ordan php4.2.1 kurulumu ve dosyalarını indir. 6 mb felan. hakkı amca anlatıyo kitapçıkta. ben kuramadım ama....

P

Php.Dosyasi.com

Misafir
Merhaba
Eğer PHP ye yeni başladıysan www.phpdosyasi.com adresinden PHPTriad adlı programı çekip bilgisayarına kurman yeterli.
PHP+MySQL+Apache+PhpMyAdmin programlarını bir arada kuruyor.

PHP ile ilgili olarak da Hakkı Öcal'ın kitabından başlayabilirsin. Ayrıca gene www.phpdosyasi.com sitesinde Bedava PHP ile Portal Kurmak seri makalelerini okumanı tavsiye ederim. İşin mantığını daha çabuk kavramanı sağlar.

Çalışmalarında başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5