İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php memory sorunu

Sefikibo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Localhost'uma wp kurmaaya çalışıyorum ancak uzun zamandır şöyle bir hata alıyorum.Sebebi php.ini içindeki memory_size limiti kaynaklı biliyorum ancak bu limiti kaç yapmalıyım ? Değişiklik yaptım ama herhangi bir gelişme yok.
Kod:
Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 24576 bytes) in C:\AppServ\www\gaydaragumbara\wp-admin\includes\update.php on line 22

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Localhost'uma wp kurmaaya çalışıyorum ancak uzun zamandır şöyle bir hata alıyorum.Sebebi php.ini içindeki memory_size limiti kaynaklı biliyorum ancak bu limiti kaç yapmalıyım ? Değişiklik yaptım ama herhangi bir gelişme yok.
Kod:
Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 24576 bytes) in C:\AppServ\www\gaydaragumbara\wp-admin\includes\update.php on line 22

Bunu dene bakalim.
memory_limit = 16M

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
memory_limit = 1600M

yapıversen, olmadı wamp'a geç daha rahat edersin.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Bellegi arttirip (ornegin 128Mb) ve hatayi almaya devam ediyorsan kodda sorun var demektir.
While yada for dongusunde sorun var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi