İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP mp3 scripti arıyorum

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb ben mp3nerede.com daki gibi bi mp3 scripti arıyorum tasarım degil sadece scripti lazım.... elinde olan varsa ne kadara satıyosunuz

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O tarzda biraz daha değişik olanı var kendi şahaserim 350 ytl isterim

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu bedava olanı istemiyorum ayrıca 350milyona imkansız onu satamazsın sen

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satmak için yazmamıştım zaten kendim için yazmıştım ama kullanmıyorum ama herangi bir müşteri çıkarsa emegimin karşılığı bu olduğunu düşündüğüm içinde bu fiyata veririm. Satılmazsa da kalsın kenarda önemli değil arkadaşım.

R

Reignman

Misafir
MafyaLideri, yazdığın scripti görebileceğimiz bir site var mı? Yoksa, özellikleri nedir geçebilir misin buraya veya özele. Şu an alıcı değilim ama ileride olabilir.

A

Applet

Misafir
Reignman' Alıntı:
MafyaLideri, yazdığın scripti görebileceğimiz bir site var mı? Yoksa, özellikleri nedir geçebilir misin buraya veya özele. Şu an alıcı değilim ama ileride olabilir.

Arkadasimiz dogru söylemis görme imkanimiz varmi.?

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekrar selam;

Özelleri şunlar php dilinde mp3 göre şık bir tasarım harflere göre kategorize ve harfe girince sanatçı isimleri olarak alt kategoriler son eklenen mp3 'ler günlük sıfırlanan en çok yüklenen mp3ler sitenin 3 yerinde yayınlanan otomatik banner kontrol ayrıca yan yana 5 text banner yönetimi sitede online olan kişilerin rakamsal gösterisi sistemde bulunan mp3 sayıları search özelligi ve müzik haberleri ekleme kısmı

Şuan kurulu bir demo yok sunucularımdan birine siteyi kurup adresi buradan veririm

sevgiler

R

Reignman

Misafir
Özellikler iyi gözüküyor, yine de site üzerinde görmek daha iyi olur, bekliyoruz, saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5