İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP .mp3 tag degistiricisi

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar elinde tüm dizindeki .mp3lerin taglarini degistiren php dosyasi olan var mı? yani atiyorum degistir.php yi aticaz dizine onu calistirinca dizindeki 1 - 2 - 3 .mp3lerin taglari bizim verdigimiz url/degerler olacak. elinde olan varsa cok makbule gecer!

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu özelliklerde php scriptti varmı bilmiyorum ama dediğin özelliklerde çok program var. Anca Pc'de çalıştırıp düzenledikten sonra upload edebilirsin yada tagları tek tek değiştirmen gerek.

Tek tek değiştirmeye yarayan scriptti bir döngüde çalıştırıp belki hepsinide değiştirmek mümkün olabilir denemek lazım :D

D

doLob

Misafir
php ile tagları editliyeiblmen icin o dosyayi okutman ve tag bolumunun yer aldigi ilk satirlardaki yerleri kendine gore degistirmen gerekli.

4 mb lik bir dosyayi uzerinde duzenleme ve bunu 100-200 mp3 icin yapmak makinanin kaldirabilecegi bisey olmayacaktir.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pc 'den upload yerine, Wget vb şekilde başka bir serverdan kendi serverımıza dosya transferi yaptığımızı düşünecek olursak, Pc'deki uygulamalar pek işimize yaramayacak.
Yanlış hatırlamıyorsam buradaki bazı arkadaşlarında elinde buna benzer birşeyler vardı ama paylaşırlar mı bilemiyorum. Bende dört gözle bekliyorum.

D

doLob

Misafir
bende var ama paylasmam sebebi ise her zaman turklerin cogu seyin cilkini cikarmalaridir.

kimse boyle dedim diye milliyetcilik yapmasin hickimse turklerin bu huyunu inkar etmez (istisna onlar demeyin kimse inanmaz buna)

ayrica madem vermiyecektin niye bende var dedin demeyin sadece boyle birseyin oldugunu ama arastirip bulmaniz gerektigini soylemek istedim

google da search yapin

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi bilgisayarımızdaki mp3'lerin taglarını değiştiren program var mı peki ?

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolob haklısın bu konuda her zaman suyu çıkar bu konuların.
@ bi ara bana gönreirsen yöntemi sevinirim :p

ve ayrıca php ile bile olmasa bile shell den değiştirme war bunu birkaç kişi iyi biliyor çünkü bizzat kurmuştum onlara.

Sadece google dan arayarak bulmuştum ben 3-5 gün arası birşey sürmüştü

Tavsiyem araştırın bulun kimseyle paylaşmayın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5