İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Mysql okul_sablonu v2.3 İNDİR

KLAMP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Test edilen tarayıcılar; Google Chrome 16, MozillaFireFox 9.0, İnternet Explorer 9.0, İnternet Explorer 8.0

Yenilik:
Anasayfadaki haberlerin kelimelerden kesilmesi sağlandı.
Silme olaylarında onay istemesi sağlandı.
Meb sunucularına uyumlu hale getirildi. Bu uyum meb.k12.tr için değil meb.gov.tr içindir. Yani okul siteleri için değil, ilçe ve il mem siteleri için kulllanılabilir.
windows sunucularında kullanılabilmesi için "web.config" dosyası eklendi.
Galerideki resim değiştirildi boyutu büyütüldü.
Anasayfada ki kayma sorunu giderildi.
Sayfa pozisyonları düzeltildi.
İdari Personel bölümünde müdürün yalnız gösterilmesi sağlandı.
Meb haber bandı sorunu giderildi.
Google Chromedaki sayfanın büyüme sorunu giderildi.
Kodlarda iyileştirme yapıldı.
Favicon değiştirildi.

Bu sürümde çok ciddi güvenlik açıkları giderildi. SEO yapılandırması yapıldı. Md5 şifreleme eklendi.

Tanıtım:
Site baştan php ve mysql desteğiyle geliştirildi böylece tek bir kullanıcı şifresi ile hiçbir kodla uğraşmadan kolayca site yönetilebilir hale getirildi. Yönetim panelindeki geniş seçenekler sayesinde birkaç tıklamayla yapmak istediklerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Modüller

Ziyaretçi Sayacı:
Çerez sayesinde 24 saatte bir site tekrar ziyaret edildiğinde kullanıcı ziyaretçi sayısı artmaktadır böylece site her açıldığında sürekli kayıt girmesi engelledinmiştir. Bu sistem sayesinde tek bir hat üstünden sitenize bağlanacak olan kullanıcılar içinde kayıt oluşturulabiliyor.
Ayın Öğrencisi:
Bu modül sayesinde okulunuzda başarı gösteren öğrencileri her ay düzenli olarak yayınlayabilirsiniz. Yönetim bölümünden kolayca güncelleyebilirsiniz.
Son Yorum:
Ziyaretçilerin sitenizle ilgili görüşlerini yazdığı ziyaretçi defterindeki son yorumun ana sayfada gösterilmesini sağlar.
Atatürk Köşesi:
Ulu önder Atatürk’ü anlatan modüldür.
Etkinlikler Bölümü:
Bu bölümde okulunuzda yapmış olduğunuz etkinlikleri göstermenizi sağlar. Yönetim bölümünden kolayca değiştirebilirsiniz.
Misyon Vizyon:
Bu bölümde okulunuzun misyonunu vizyonunu göstermenizi sağlar. Yönetim bölümünden kolayca değiştirebilirsiniz.
Hakkında:
Bu bölümde okulunuzu bu bölümde tanıtabilirsiniz.. Yönetim bölümünden kolayca değiştirebilirsiniz.
Rehberlik:
Bu bölümde öğrencilerinizi uzaktan motive edebilir onlara rehberlik edebilirsiniz. Yönetim bölümünden kolayca değiştirilebiliyor.
Bilgi Bankası:
Bu bölümde okulunuzun öğrencilerinizle faydalı bilgiler paylaşabilirsiniz.
Yönetici Modülü:
Bu bölümde sitenin yönetilmesi için yeni yöneticiler ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz.
Bağlantılar Modülü:
Web bağlantılarını bu modül sayesinde yayınlayabilirsiniz. Yönetim bölümünden hızlıca bağlantı ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilir ve sırasını değiştirebilirsiniz.
Duyuru Modülü:
Bu modül sayesinde duyurularınızı yapabilirsiniz. Yönetim bölümünden duyuru ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilir, listeleyebilirsiniz.
Anket Modülü:
Bu modül sayesinde sitenize anket ekleyebilirsiniz. Yönetim bölümünden anket ekleyebilir, seçenek değiştirebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz.
Sayfalar Modülü:
Bu modül sayesinde yeni sayfalar ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz.
Ziyaretçi Sayacı:
Bu modül sayesinde ziyaretçilerin görüşlerini yazmasını sağlayabilirsiniz. Yönetim bölümünden yapılan yorumu onaylayabilir silebilirsiniz. Ayrıca yönetim bölümüne girişte onaylanmamış yorumların listelenmesi sağlanmıştır.
Site Bilgileri Modülü:
Bu bölümde sitenizin genel ayarlarını yapabilirsiniz.
Yararlı Dosyalar:
Öğrenci ve Öğretmenlerin işine yaracağını düşündüğünüz dosyaların yüklenip gösterilmesini sağlar. Yönetim bölümünden hızlıca dosya ekleyebilir, silebilir, bağlantı ekleyebilirsiniz.
Günün Sözü:
Bu bölümde güzel sözler yayınlamanızı sağlar. Yönetim bölümünden yeni söz ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz.
Meb Haber Modülü:
Meb tarafından yayınlanan güncel haberlerin takip edilmesinini sağlar.
Site İçi Arama Modülü:
Bu modül sayesinde sitenin içerisindeki bilgilere hızlıca ulaşmayı sağlar.
Haber Modülü:
Haberlerin kolayca listelenmesini sağlar. Yönetim bölümünden haber ekleme, silme, güncelleme, haber resmi ekleme, haberi yayına sokup yayından kaldırma işlemlerini yapabilirsiniz.
Galeri Modülü:
Bu modül sayesinde kategori halinde resimlerin görüntülenmesini sağlar. Yönetim bölümünden kategori ekleyebilir ,silebilir, sıralayabilir, resim ekleyip kategori belirleyebilir, bu kayıtları listeleyebilirsiniz.
Personel Modülü:
Bu modül sayesinde okuldaki personelleri düzenleyebilirsiniz. Bu modülde branş ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz.
Personel ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilir, branşını belirleyebilirsiniz.

Şablonun Geliştirilmesinde Dikkat Edilen Unsurlar;

1-Geliştirilebilir
2-Kullanılabilirlik
3-Fonksiyonellik
4-Zengin içerik
5-Görsellik
6-Mebin yönergelerine uygun olması
7-Farklı tarayıcılarada sorunsuz kullanım
8-Farklı ekranlarda sorunsuz görüntülenme

NOT:
Ana dizinde:
"ayin_ogrencisi", "okul_resmi", "personel", "sayfalar" klasörlerinin
yonetici dizininde:
"galeri", "haber_resimleri", "dosyalar" klasörlerinin
CMOD değerleri 777 olmalıdır.

Site Demosu:
bbnet_v2.3 (Tıklayınız.)

Yönetim Paneli:
Kullanıcı Adı:demo
Şifre:12345

LocalHost:
Wamp Server İndir.

PHP Mysql okul_sablonu v2.3 İNDİR

Konu bir forum sitesinden alıntıdır

Nasıl İndireceğinizi Aşağıda tarif ettim yazılan sıralamaya göre işlem yaparsanız Bilgisayarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz

Tıkladıktan Sonra Açılan Sayfadan Gri Renkli NORMAL INDIRME Yazısına Tıklayacaksınız.

38mzm.jpg

* Yeni Bir Sayfa Açılacak. Açılan Sayfada Üstte Reklamlar ve Alttada Reklamlar Var. Reklamların Arasında Type the characters you see in the picture yazısının altındaki renkli şekilli yazıyı yanındaki boşluğa yazın ve yanındaki Yeşil renkli DOWNLOAD yazısına tıklayın.

38n11.jpg

* Sonra 60'dan Geriye Saymaya Başlayacak.

38n1q.jpg

*Sayma Bittiğinde Yeşil Renkli DOSYA İNDİR

38n2k.jpg

* Karşınıza Bir Dosya Kaydetme Uyarısı Çıkacaktır. Dosyayı Bilgisayarınıza Kaydetin.

38n3b.jpg

KLAMP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam olarak sayılmaması için site adresi verilmemiştir yalnış anlaşılmasın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5