İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php nuke acil yardım Yönetim paneli

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam 6 aydır php nuke kurulu sitemde bugun yönetim sayfasını açınca aşagıdaki sayfa geldi
Henüz bir yönetici hesabı yaratılmamış, Süper Kullanıcı yaratmak için devam edin:

Nickname:
Ana Sayfa:
E-posta:
Şifre:
Aynı bilgilerle bir normal kullanıcı yaratmak istiyor musunuz? Evet Hayır

zaten db ye göre yönetici hesabı var eklemeye çalışınca yine db ye kullanıcı olarak kaydediyor ama sayfadaki mesaj gitmiyor ve yönetici sayfasınada girmiyor bu nasıl bi iş yorumlarınızı bekliyorum...

M

mavidusler

Misafir
nuke_authors tablosunu sil veya boşalt. yedeğin varsa onu yükle. yoksa zaten sitene tekrar bağlanınca senden bir admin oluşturmanı isteyecektir.

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavidusler' Alıntı:
nuke_authors tablosunu sil veya boşalt. yedeğin varsa onu yükle. yoksa zaten sitene tekrar bağlanınca senden bir admin oluşturmanı isteyecektir.
dostum çok teşekkürler sabahtan beri kafayı kırdım walla
bişeyi merak ediyorum bunun nedeni ne, ayrıca dbde Nuke_a ile başlıyan bütün tablolar kayıp yoktu, bu kendi kendine nasıl olabilir ? bendeki nuke sürümü 7.5

M

mavidusler

Misafir
Zarar görmüştür dicem ama tamamen yokolmaz o zaman da. Herhalde birisi sitenle uğraştı biraz. Güvenlik önlemi almalısın. Admin Secure, Sentinel veya Protector yükle. Fixleri de takip etmeyi unutma.

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardımların için teşekkürler bu önlemleri almak farz oldu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5