İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP-NUKE de database ismi değiştirmek???

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlıkta da görüldügü gibi php-nuke nin default database ismi olan "nuke" yi değiştirmek ve başka bir isimde kullanmak istiyorum, daha doğrusu buna mecburum..
nasıl yapılacagını bilen varsa anlatsın lütfen...

Ps: config.php den database ismini değiştirmemi söylemeyin çünkü onu yaptım ama sayfalar açılırken hata mesajıyla karşılaştım.

Selcuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eger senin için o kadar onemli ise tüm .php uzantılı dosyalara bak config.php dosyasından degistirdinmi olmazsa mutlaka codelerin içinde bir dongü yapılmıs demektir...

A

Alper

Misafir
Merhaba;
Database ismini degistirmek kolaydir. Tabi ayni seyleri konusuyorsak. Oncelikle kendi makinanda deniyorsan yada hosting aldigin yerde deniyorsan PhpMyAdmin i ac daha sonra yeni isimle bir database olustur bu database kullanici ve şifre tanimla ardindan bu database i sec ve nuke icerisinde gelen nuke.sql adli dosyayi import et. config.php dosyasind ayeni olsuturdugun databse bilgilerini gir....

Geçmiş olsun...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5