İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

::.PHP Nuke SAyaç YArdım.::

S

sevgininyolu

Misafir
Arkadaşlar ben Esra - SevGininyolu.Com'un Adminiyim. Sitemdeki Sayaç 20 minin üzerine çıkmıyor. Bi türlü anlamadım. Bana YArdımcı olurmusunuz. hiç bilgim Yok...

Www.Sevgininyolu.com - Reklam amaçlı eklemedim...
( [email protected] )​

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hayirli olsun ben bir hata goremedim sayacta site guzel olmuş :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sitenin kapalı olduğu sureyi goz onune alırsan bence normal

S

sevgininyolu

Misafir
TrDownload' Alıntı:
ama 2 ay falan kapalı oldu site. açtığım gün nuke eski sürümünü kurmuştum. online 30 altına düşmüyordu. şimdi 7.5.8.1 kurdum ne zaman girsem online 3 - 4 . sitem hiti yüksek bir sitedir. o yüzden zaten topic açtım burda.

S

sevgininyolu

Misafir
TrDownload' Alıntı:
ama 2 ay falan kapalı oldu site. açtığım gün nuke eski sürümünü kurmuştum. online 30 altına düşmüyordu. şimdi 7.5.8.1 kurdum ne zaman girsem online 3 - 4 . sitem hiti yüksek bir sitedir. o yüzden zaten topic açtım burda.

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben girdiğimde 21di bide proxyle girdim 22 oldu. pek problem yok gibi ama sen yinede sayaçda sorun var diyorsan;

Kod:
<script language="javascript" src="http://online-users.biz/?sitename=www.sevgininyolu.com"></b></script>

geçiçi olarak bunu sayfanın en altına koyabilirsin. eğer aynı veya yakın gösteriyorsa dorudur. (ilk eklediğinde az user gösterirse sayfayı herkes yenilemediğindendir tam sonuç için yarım saat sonra bakarsın)

S

sevgininyolu

Misafir
DarK' Alıntı:
ben girdiğimde 21di bide proxyle girdim 22 oldu. pek problem yok gibi ama sen yinede sayaçda sorun var diyorsan;

Kod:
<script language="javascript" src="http://online-users.biz/?sitename=www.sevgininyolu.com"></b></script>

geçiçi olarak bunu sayfanın en altına koyabilirsin. eğer aynı veya yakın gösteriyorsa dorudur. (ilk eklediğinde az user gösterirse sayfayı herkes yenilemediğindendir tam sonuç için yarım saat sonra bakarsın)
teşekkürler.. deniyeyim bakayım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5