İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php öğrenmek isteyenler

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
forumda sürekli bu konuda ihtiyaç olduğunu gözlemlediğim için böyle bir şey yapmayı düşünmüştüm ama gördüğüm kadarıyla bu ilgi sadece ilgi olarak kaldı uygulamada yeterli destek olmadı

bu sebeple 5 eylüle kadar 7 kişi olmazsa projeyi erteleyeceğim

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Gaziantep ... Insallah Antepte Topluluk Kurmak Istediginizde Yardimci Olalim...

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu işi ulusallaştırın ya!

Arkadaşlar moralimi bozdunuz.. Bende PHP öğrenmek istiyordum ama aramazısda 650 kilometre mesafe var... Neyse Ankara lı arkadaşlara hayırlı olsun. Ben de zaten şans olsa .........

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğitimle ilgili her ne olursa olsun desteklenmeli. Bilgiye sahip olunsa bile pekiştirme amaçlı edinilmeli, paylaşarak yeni değerler katılmalı.

Lütfen bu tip eğitim topluluklarına destek olunuz.

Saygılarımla,

Enis Okur
Yüksek Öğretim Görevlisi

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğitimle ilgili her ne olursa olsun desteklenmeli. Bilgiye sahip olunsa bile pekiştirme amaçlı edinilmeli, paylaşarak yeni değerler katılmalı.

Lütfen bu tip eğitim topluluklarına destek olunuz.

Saygılarımla,

Enis Okur
Yüksek Öğretim Görevlisi

yorumunuz için teşekkrüler Enis bey

eğitim şimdilik ertelendi ama yakında yeni bir sunumla tekrar gelecek ve eminim bu kez herkes katılmak isteyecek (inşaAllah düşündüklerim gerçekleşir ve bende bunu yapabilirim)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5