İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP ögrenmek istiyorum acil yardım.!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Yahu yokmu Php den anlayan birisi Allahın bir kuluda çıkıp ben anlıyorum yardımcı olabilirim diyemiyor yahu .!

arkadaşlar temel var yalnız tek istediğim sizden

hazır scriptlerin üzerinde oynayabilmek istiyorum bunu ögretin yeterli ?

yani kısacası hazır scriptlerle 3 5 saate bitirip teslim edebileyim ?

Lütfen Arkadaşlar var ise SİZDEN RİCAM PM VEYA Ö.M atınız.!

Valla bıktım yoruldum araştır araştır deli olacam bulamıyoruz ?:mad:

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D yahu arkadaşlar şaka gibi gelior size sanırım offf off :mad:

seomurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seni anlıyorum özel ders almak gerekli var bir tanıdığım filistinli ders veriyor istersen msj yaz tel verim konuş

SaTuRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlıkta php öğrenmek istiyorum demişsin, ama konunun içinde hazır scriptlerle oynayıp 3-5 saatte düzenleyip işimi halletmek istiyorum diye yazmışsın. birbiri ile çok da alakalı olmayan iki şey. eğer kastettiğin şey hazır bir scripti alıp temasını değiştirmek istiyorum dersen çok fazla php bilmene gerek yok, html + css bilmen işini halledecektir. Yok ben kodları değiştirip başka bir scripte çevireceğim dersen bu dünyanın en zor işi. php'yi ne kadar iyi bilirsen bil başkasının yazdığı scripti öyle hemen anlayıp düzenleyip kullanamazsın. kimse de sana yardımcı olamaz.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım kardeşim html ve css bilgim zaten var ama hiç kurcalamadım :) bir hazır scripti :(

sorunda şu ben mesela en önemli ögrenmke istediğim şey şu hazır scriptte Kullanıcı adı şifre girişi kullanıcı paneli yani ,

2 - Link vermek reklamları nereye yerleştirebilmem gerek tema değişim felan

3- Bir kaç bazı kodlar VT baglama veya ne bileyim işte diger Şeyler bukadar :)

Yani bize yardımcı olabilecek birisi yoqmu yahu html ve css iyi zaten sıkıntım yok bir şekilde çıkartabiliyorum bir site ama amaç php yapmak çünkü herşey php olmuş ya :(

satrun Teşekkür ederim aydınlattığın için keşke bu saydığım 3 şeyden yardımcı olabilseydin ya :(

Konumuz günceldir arkadaşlar..!

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Html-css yi biliyorsan phpyede yatkınlıgın vardır.
Öncelikle profesyonel html,css bilki profesyonel phpci olasın. Öyle mysql vs bilmedende 3-5 saate scripti teslim edeyim yok. Sen yürümeden koşamazsın.
Kaynak olarak ise php 'nin kendi sitesi ve prototürk 'ü öneririm.
Reklam olmasın diye link vermiyorum. Google'den aratabilirsiniz.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu Hacım işte sorunda o hani bize azıcık gösterseniz :D Gerisi gelecekte bir giriş yapamıyoruz.!

Yani Başladıktan sonra haaa demek bu iş böyleymiş benim yaptığım gibiymiş diyecem ve Çatır çatır yazacaz ama bir kişide yahu tamam ben yardımcı olurum al msn ekle görüşelim deyip Bizede bu işi ögretecek adam YOK..!

:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5