İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php online oyunlar hakkında

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar merak ettiğim şu son zamanlarda birçok php oyun çıktı. Ogame bilinen en eskisi sanırım. Bende yazdırmak istedim ama bana 5000 ytl fiyat çektiler. Php ci arkadaşlara soruyorum bu fiyat normalmidir. Benim istediğim script ogame tarzında değil daha çok bitefight gibi basit bir script. 5000 ytl verilirmi böyle bir scripte + firmada değil bu kişiler.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bana çok abartılı bir fiyat gibi gelmiyor önemli olan aldığın script gerçekten bu tutarın karşılığı olacakmı

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel bir fiyat arkadaşım. fazla değil yani bana bakılırsa

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana göre bu fiyat az bile bence niyetin varsa kaçırma derim.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Herhangi bir oyun yazılıp anahtar teslimi verileceğini sanmıyorum
Oyundaki kişi sayısınca ve level artırımlarında mutlaka bug vardır/olacaktır, bir süre teknik desteği de ekletirsen senin için iyi olur.
5bin iyi fiyat

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat bence az sonucta oyle bir sistemin sadece yıllık maliyeti 5000 ytl nin üzerinde olur dll yazacak kişinin referanslarına falan bir bak istersen neler yapmıs referanslarını arastır sor onlara online oyun scripti yazmak okadar kolay bir iş degil fiyat bana az geldi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5