İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php oyun scripti [ full seo + yönetim paneli ]

bykaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar..
tamamı tarafımdan kodlanmış ve tasarlanmış olan; PHP FLASH OYUN SCRİPTİMİ satıyorum.. script tamamen seo'ludur.. script'e özel yaptığım yönetim panelinden scriptin tüm ayarlarını kolaylıkla yapabilirsiniz.. Script toplam 2 kişiye satılacaktır.. [[ 1 kişiye satılmıştır ]]

* scriptin demosunu www.akoyun.com veya www.tukek.org/oyun adresinden görebilirsiniz..
script şuanda 1 kişiye daha SON FİYAT 100YTL 'ye satılacaktır...

YÖNETİM PANELİ EKRAN GÖRÜNTÜSÜ;

73290080gc5.jpg

* iletişim için pm atınız..

* konuyla ilgili özel sorularınızı pm ile iletirseniz sevinirim..

bykaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. akoyun.com
2. bu arkadaş..

toplam 2 kişiye satıldı hayırlı olsun..

bykaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz geç cevap yazdım kusura bakmayın, konu yarım kalmasın diye cevaplıyorum, toplam 2 kişiye satıldı..

2 kişiye satıldı dedim peşimden Pron1ck satın aldım dedi, Pron1ck aldı diğeride r10'dan bir arkadaş..

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
biraz geç cevap yazdım kusura bakmayın, konu yarım kalmasın diye cevaplıyorum, toplam 2 kişiye satıldı..

2 kişiye satıldı dedim peşimden Pron1ck satın aldım dedi, Pron1ck aldı diğeride r10'dan bir arkadaş..

adam diyorki kaç kişiye satılacak kaç kişiye sattın demiyor :)

Pron1ck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben aldım alırkende 2 kişiden fazla kişiye satmıcam dedi arkadaş ama ben kendi hakkımı satmak istiyorum kullanmıyorum çünkü başka yazdırdım çünkü isteyen pm atabilir

ciciyeliz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım sıcrpit satısı bıttıyse bana oyunları satarmısın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi