İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php Oyun scripti php Video Scriptiyle taskas

ciciyeliz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo adresi:http://oyun.sohbet15.com
İstenen minimum fiyat: Video scriptiyle Takas
Kategori, yazılımın içeriği nedir: php admin panelli
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı :yoktur

takas nedeni (opsiyonel): Video scripti lazım
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel):aranılan script Bulunanakadar

Satıcının eklemek istediği notlar:Icnındekı 146 oyunla bırlıkte teslim edilecektır iyi calısmalar

ciciyeliz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
75 ytl ye bırakırım arkadasım satcak olursamda 2 kısıye satılır

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciciyeliz.. Scripti satış hakkının olduğunu nereden çıkarıyorsun? Script tarafımdan sana satılmıştır ve 2. 3. kişilere satış hakkı kesinlikle sana verilmemiştir. Takas yapabilirsin ama kullandıgın domain üzerinden sadece 1 kişi kullanabilir aksi halde kullanan kişinin sitesi zend sayesinde tarafımdan deaktif edilir. Scripti 2. 3. kişiler kullanamaz.

Ayrıca script fiyatı 50 ytldir 386 oyunla beraber tarafımdan satılmaktadır. Bunu burada çoğu kişide bilir.

Satış başlığı imza vardır.

Lütfen biraz dürüst davranalım. Sevgiler.

ciciyeliz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demısım okursan diyer forumlarada bu msjı bıraktım ve tasarım kodlama ugur ates eayıt oldugunu belırttım ayrıca satcak olsam satılık dıye baslık acarım sakın bırbırımızı yanlıs anlamayalım ok

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben mi sizi yanlış anlıyorum yoksa siz mi haklısınız?

Yukarıda satıcak olursam 75 YTL demişsiniz ki eğer alıcı cıksa vericeksiniz yani ama benim açımdan problem yok alan arkadaş ya dolandırılmış olur yada zarar eder çünkü scripti kullanamaz, kullandırmam.

Ben sadece yazdığınız yazının etik olmadığını söylüyorum sizle problemim yok sonuçta müşterimsiniz.

myeglence

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo adresi:http://oyun.sohbet15.com
İstenen minimum fiyat: Video scriptiyle Takas
Kategori, yazılımın içeriği nedir: php admin panelli
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı :yoktur

takas nedeni (opsiyonel): Video scripti lazım
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel):aranılan script Bulunanakadar

Satıcının eklemek istediği notlar:Icnındekı 146 oyunla bırlıkte teslim edilecektır iyi calısmalar

dostum bende php video scripti var takas yapabiliriz bana pm atarmisin msn adresini konusalim sagol

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5