İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php özel ders verenler aranıyor

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yahu bu fizik, matematik mi özel ders alıp birşeyler öğreneceksin. Çok zor...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hdogan' Alıntı:
özel ders alıp birşeyler öğreneceksin. Çok zor...

aslına bakarsanız bunlar ilk önce bilen birisinden öğrenmeye başlaması bence daha iyi.. zaten birşeyler yapıp yapamayacağını kısa sürede görür/gösterir. gerçektende herkezin yapamadığı bir iş programlama ama insanların hevesini kırmak gibi olmuş biraz. ki siz türkiyede ençok ziyaret edilen php sitesinde php için bilgi üretiyorsunuz/veriyorsunuz.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hdogan' Alıntı:
Yahu bu fizik, matematik mi özel ders alıp birşeyler öğreneceksin. Çok zor...

gayet saçma bir cümle :) tabiiki öğrenilir aynı fizik, matematik gibi. hiç bir farkı yok. kapasitene, azmine ve çalışmana göre birşeyler yapabilirsin. yüzlerce kurs var bunlar boşuna mı açmış bunu.

Ö

ÖzgürÇocuk

Misafir
uslanmaz' Alıntı:
gayet saçma bir cümle :) tabiiki öğrenilir aynı fizik, matematik gibi. hiç bir farkı yok. kapasitene, azmine ve çalışmana göre birşeyler yapabilirsin. yüzlerce kurs var bunlar boşuna mı açmış bunu.
Boşu boşuna, kurs bitirip de ne oluyorlar....

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla insanın içinde bişeyler varsa olur yoksa kursla falan olacak şey değil gerçekten

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakese kardeş,

bence sen yeni bir başlık açıp sizce ders alınarak PHP öğrenilir mi diye bir tartışma başlat.

Daha sonra bu konunun altına
" ders alınarak php öğrenilebilir mi diye tartışmak istiyorsanız .... şu konuya ...;
ders vermek istiyorsanız bu konuya mesaj atın yaz.

tavsiye :)

Saygılar...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben özel kurs ile bir çok şey öğrendim. bilgime bilgi kattım ya da hiç bilmediğim konularda artık birşeyler yapabiliyorum. 500 saat eğitim aldım iyi bir yerden. ilerisi için de sertifikam oldu. 1-1 öğrenimden iyisi olamaz. yani özel ders ile öğrenilmez denmesi o kadar saçma geliyorki anlatamam :) ilk yazdığım msga dönün tekrar etmiyim :)

F

FreeBSD

Misafir
Hidayet abi : TurkTelekom'un yeni bir ders sistemi varmış ADSL diye 60YTL aylık :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5