İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php panel

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Php bir panel yapmak veya yaptırmak istiyorum, yaptığım html sayfaların adminden düzenlenmesi için lazım olan bir sistem bütün sistemlerime gömebilecek kolay bi arayüz yazı editleme resim editleme olması.

Fiyat verebilirsiniz veya örnek varsa paylaşırsanız sevinirm

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam html sitenizi makul bir fiyata wordpresse giydirebilirim, hem seosu kuvvetli olur hem hiç güvenlik açığı olmaz :)

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
teşekkür ederim öyle birşey değil aradığım her sayfa için giydirme yapamayacağım için, güvenlik açığı ile ilgili problemleri ben hallderim o sorun değil. Sıfırdan bir panel istiyorum ben basit birşey zaten php dilini bilen biri için

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam phpde biliyorum isterseniz sizinle panel hususunda da çalışırım ama benim tavsiyem wordpresstir.Wordpresse giydirince zaten her sayfa otomatik olarak panele bağlanıyor. Ne tür bir php panel olacak fonksiyonları genel olarak belirtirseniz sizinle çalışmak isterim.

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
free birşey arıyorsan 3,5 sayfalık düz html siteler ise pulse cms iyidir, özel yazılım istiyorsan özel mesaj ile isteklerinizi berlirtin atın yardımcı olayım

tahsindemirkan

Mikro Yazılım Bayi
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
isteklerinizi özel mesaj ile atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5