İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Parça Kontor Ve Fatura Ödeme Sistemi Yazdırılacak

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Merhabalar Scriptlerin özelliklerini Yazıyorum

Parça Kontor Scripti Özellikleri :
Bayii Başvuruları Yapılmalıdır
Bayiler Yönetim Panelinden Görülüp Düzenelebilmelidir
Bayi / Yükleyici Raporları Yüklenen Kontorler Yapılan İşlemler
Bayi / Operatör Yasakları Eklenebilmeli Düzenlenebilmeli
Onay Bekleyen Yüklemeler Admin Tarafında Onay Verilmeli
Ödeme Takip Yapılabilmeli
Rapor Tüm Bayilerin Raporları
Operatörler Telsim Turkcell Avea
Grup Paketler Toptancı Perakende
Fiyat Ayarlama Bayilere Farklı Fiyat Uygulaması
Veritabanı Yedeği
Yüklenemedi Mesajları
Mesajlar Bayilere Atılabilme
Toplu Mail Gönderilebilmeli
Duyurular Anasayfada Ve Bayilere özel
Ödeme Türleri Havale Eft Sanalpos
İçerik Yönetimi Yapılabilmeli
Hazırkart Oluşturulabilmeli
Arşiv eski raporlar kayıtlar
API Yönetimi onaylandıktan Sonra Anında İşlem Yapılması İçin
Genel Ayarlar Yapılabilmeli
Hat Açılımı Yapılabilmeli
Ayrı Ayrı Temalar yapılabilmeli Tema Sistemi Olmalı

Fatura Sistemi Özellikleri:
Akla Gelecek Tüm Faturaların Ödene Bilmesi Alınan Ödemeden Sonra Çıktı Alınabilmeli Kontor Sistemindeki Bir Çok Özellik Bu Sistemede Entegre Edilecek Gerekli Konuşmalar Msne Den Yapılır Zaten

İsteklerim Bu Doğrultudadır Bu Konuda Uzman Olan Arkadaşlardan Pm Bekliyorum Firma Bilgilerini Referanslarını Ve Alacakları Ücreti Yazarlarsa Sevinirim Lütfen Bu Konuda Uzman Olan Arkadaşlarımız Pm İle Ulaşsınlar

hacspectrum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.kntr.org
son versiyon kntr 4.2 içinde fatura modülü,sms,adsl,hat tarife değişikliği,kampus modülleri vardır.

kntr 4.2 : 750TL kdv dahil
fatura sorgulama: 750 TL kdv dahil

detaylara www.kntr.org dan ulaşabilirsiniz.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
teşekkür ederim inceledim zaten ama siz sistemi tek şahısa satmıyorsunuz o nedenden dolayı bana uymuyor yinede sağ olun PM istemiştim birde dikkatle okursanız sevinirim.

er-es

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anda istediğiniz tarzda bir sistem yazıyorum dilerseniz görüşüp istediğiniz özelliklerde ekleyip teslim edebilirim.
Msn : [email protected]

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
ok ekledim sizi bu gun bir bilgi alacağım iki üç yerdende fiyat aldım umarım bir arkadaşımızla güzel bir çalışma yaparız..

sanal tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
PHP+MYSQL TABANLI KONTÖR SCRİPTİ
Özellikler:
-> API bağlantıları sayesinde zahmetsiz ve otomatik gönderimler sayesinde takip etmeye gerek kalmadan gönderimler yapabileceksiniz.
-> Yüklemeleri ayrı ayrı operatörlerde sıralayabilir ve ona göre işlemler yapabilirsiniz.
-> Sınırsız bayi oluşturup işlemler gerçekleştirebilirsiniz.
-> Anında istediğiniz bayiyi pasif edip yükleme yapmasını engelleyebilirsiniz ya da sabit ip uygulaması ile istediğiniz bayiye sınırsız sabit ip belirleyebilirsiniz.
-> Lira yüklemesinde, Ödeme bildiriminde, Mesajlar ve Kart kontör hususunda sesli bildirimleri aktif edip sesli uyarılar alabilirsiniz.
-> Yönetici paneline koyduğumuz güvenlik sebebi ip admin panelinize dilediğiniz kadar sabit ip koruması koyabilirsiniz.
-> Hakkımızda sayfasını panelden yönetebilir, istediğiniz büyüklükte ve stillerde yazılar yazabilirsiniz.(iletişim sayfa ve anasayfa yazıları için de olabilir.)
-> Önemli duyuru ya da bildirimleri Anasayfa da bildiri olarak kayan yazı şeklinde gösterebilirsiniz.
-> Sınırsız sayıda parça, tam tl ve kart şifre paketleri ekleyebilirsiniz.
-> Bayilerinize özel fiyat uygulaması yapabilirsiniz.
-> Bayileriniz kendi satış fiyatlarını belirleyebilirler.
-> API bağlantıları sayesinde 7/24 satış yapabilirsiniz.
-> İstediğiniz tarihler arası yüklemeleri operatöre göre sıralayabilir ya da tarihler arası miktar hesaplamalari yapabilirsiniz.
-> Ödeme bildirgesi yapılan bayilerinize talep edilen miktarı onaylama işleminden sonra otomatik olarak hesabına yüklenir.
-> İstediğiniz operatör de tam, parça tl ve kart şifresi yüklemelerini aktif veya pasif edebilirsiniz.
-> Anlık mesajlaşma ile bayilerinizde hızlı ve kolay şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Olarak:
Sistem sürekli olarak geliştirilmekte olup yeni ve tema desteği gb. özellikler satın alan kişilere ücretsiz yükseltme yapılacaktır..

Demo Bilgiler:
-> Site: http://kontor.webtr.biz/
-> Demo Kul: demo
-> Demo Şif: demo123
-> Demo Admin Panel: E-posta ile isteyiniz..

Fiyatlandırma:
Domain sizden olmak kaydıyla bu sisteme kendi dahil 1 Gb alan 100 Gb trafik alt özellikler limitsiz hosting ile birlikte: 580 TL
Domain ile birlikte miktar 600 TL olmaktadır.

Ödeme:
Ptt posta çeki yada vakıfbank aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz.

Saygılarımızla,
WebTR İnternet Bilişim Hizmetleri
www.webtr.biz
[email protected]
0554 454 08 46
Telekomünikasyon Kurumu Tarafından Verilen Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge Numarısı : (1897)
Vergi Dairesi : Yenimahalle
Numarası : 5350067334

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5