İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Programcısı arkadaşlar arıyoruz.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Özellikle e-ticaret v.b projeleri geliştirmede ve de bunla sınırlı kalmayıp pek çok projede görevlendirilmek üzere

- Tam zamanlı çalışacak (08:30-18:30)
- Dinamik Web uygulamalarında deneyimli,
- PHP, MYSQL, HTML, XML, Apache ve linux sunucular konularında bilgi ve deneyimine sahip,
- legalparalı projeler konusunda firma olarak kendimize güvenmemizi sağlayacak derecede bilgili,
- Askerlik hizmetini tamamlamış ya da minimum 2 sene tecilli
- Web uygulamalarında en az 2 yıl deneyime sahip olan,
-referans proje gösterebilecek,

- Tercihen SEO bilgisi olan
- Tercihen daha önce sanal pos uygulamaları geliştirmiş veya bankanın verdiği bilgilere dayanarak sanal pos uygulamalarını eksiksiz geliştirebilecek

arkadaşlar arıyoruz. iş yerimiz 4 levent oto sanayide Gold Bilgisayarında bulunduğu cadde üzerindedir. Ulaşım problemi olmayan arkadaşlar tercih sebebidir. Maaş + Yemek + Yol verilecektir

ilgili arkadaşlar, [email protected] adresine mümkünse Cv lerini ve de ücret beklentilerini belirten bir yazı gönderirlerse ugun bulduğumuz arkadaşlarla gün içersinde iletişime geçip, telefonda ön görüşme yaptıktan sonra iş yerimize davet edip görüşüp anlaşmak istiyoruz.

ücret konusunda ne bonkör ne de cimri davranmak gibi bir düşüncemizin olmadığını, kimsenin maaşını geciktirme, oyalama gibi bir sıkıntımızın olmadığını baştan belirtmek istiyorum.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
De get sakal kestim küpem hala var ve deli projelere imza atıyorum hala :)
sende hala beni nargileye çaarıcan son ekişini unutmadım walla

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
abi özel mesajını bi kontrol et, ayrıca yanlış yere dükkan açtık sanırım :) daha tek bi başvuru gelmedi, kabahat bende ne işi var php ci adamın iyinet de, zone da r10 da di mi ya :)

ayrıca bi ekleme yapmak istiyorum, yukarda anlatılan özellikleri karşıladığı halde istanbul da oturmadığı için başvurmayan arkadaşlar varsa ve istanbul da çalışmayı düşünüyorlarsa, uyumlu bireyler olduktan sonra kendilerine biz kalacak yer temin edeceğiz...

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Başvuru yapacak arkadaşlara tavsiye edilir Tarık iyi bir arkadaşımızdır, ZIPPKIN bu özelliklerdeki adamı bulmak pek kolay olmaz bulsanda kişiliğinde birşey çıkar. 2 özelliğide iyi şekilde sahip olanda zaten buralarda olmaz. Lafı kimse yanlış anlamasın zaten 1 yerde bir işin ucundan tutmuştur.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Seneye gelirim:)
Mail grupları var oraları bir dene, [email protected] baya aktif mesela, oraya atarsın ücretsiz ilan. Ondan sonra Facebook veya diğer networkleri de deneyebilirsin.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başvuru yapacak arkadaşlara tavsiye edilir Tarık iyi bir arkadaşımızdır, ZIPPKIN bu özelliklerdeki adamı bulmak pek kolay olmaz bulsanda kişiliğinde birşey çıkar. 2 özelliğide iyi şekilde sahip olanda zaten buralarda olmaz. Lafı kimse yanlış anlamasın zaten 1 yerde bir işin ucundan tutmuştur.

referansın için teşekkürler, bulmak gerçekten zormuş. yenibiris.com ve angelo nun tavsiyelini falan denicem.

Seneye gelirim:)
Mail grupları var oraları bir dene, [email protected] baya aktif mesela, oraya atarsın ücretsiz ilan. Ondan sonra Facebook veya diğer networkleri de deneyebilirsin.

amerika sarmadı galba :) tavsiyeler için teşekkürler angelo, denicem bi oraları da. ayrıca geldiğin zaman tabi seve seve birlikte çalışırız :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen hala burdamısın çıkmadınmı hala :)
hani beni işe alıcaktın
tüm genç erkeklik duygularımla oynuyon dimi
şaka bi yana google news guruplarıda dene bence ordada çok sağlam elemanlar var

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence maaş aralığınızı belirtin bundan ötürü cv göndermeyenlerde olabilir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5