İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Script yazan kimler var?

karzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar php script yazdıracağım forumda arama yaptım bu konu ile ilgili başlık açanların bir çoğu 2008li gunlerde pek ugramamış.Bu konuda güncel bir liste oluşturabilmek için açtım.
benim için istanbulda oturan,güvenilir özellikle forumu eski üyelerinden,işini temiz yapan birisini arıyorum.

thescq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam olarak nasıl bir script yazdırmak istiyorsunuz

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
256renk, umarım bunu da şekil a ve b'deki gibi yapmazsınız.

Bu tür işler yaptıracakların işi verecekleri insanları iyice araştırmaları; sonrasında problem yaşama ihtimalini azaltacaktır.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
bu 256renk başka sitelerden çalıp kendii sitesine tasarlıyor sonra ben yaptım diye millete kakalamaya çalışıyor

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar php script yazdıracağım forumda arama yaptım bu konu ile ilgili başlık açanların bir çoğu 2008li gunlerde pek ugramamış.Bu konuda güncel bir liste oluşturabilmek için açtım.
benim için istanbulda oturan,güvenilir özellikle forumu eski üyelerinden,işini temiz yapan birisini arıyorum.

istanbul dışı ile çalışmayı düşünürsen ilgilenebilirim.

muratmoon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KONU DIŞI:

çok özel bir durum olmadıktan sonra projenin hangi dilde hazırlanması gerektiğine proje sahibi değil projeyi oluşturacak insan yani yazılımcı karar vermelidir.

teknik bilginiz yoksa hazırlayacağınız projenin php dile ile daha efektif hazırlanacağına siz karar veremezsiniz, vermemelisiniz.

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Belki hazır Linux sunucusu vardır.
Belki PHP'ye sempatisi vardır.
Belki ASP'ye, .NET'e veya MS'ye kıldır.
Belki PHP'ci arkadaşları vardır ve başı sıkıştığında onlardan yardım alabileceğini düşünmektedir.
Belki PHP dilinden az - çok anlıyordur veya bu dilde kendini ilerlettikten sonra yazdırdığı yazılım üzerinde değişiklikler yapabileceğini düşünmektedir.
vs. vs. diye devam eder bu belkiler.

Son nokta; "Müşteri her zaman haklıdır".

karzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki hazır Linux sunucusu vardır.
Belki PHP'ye sempatisi vardır.
Belki ASP'ye, .NET'e veya MS'ye kıldır.
Belki PHP'ci arkadaşları vardır ve başı sıkıştığında onlardan yardım alabileceğini düşünmektedir.
Belki PHP dilinden az - çok anlıyordur veya bu dilde kendini ilerlettikten sonra yazdırdığı yazılım üzerinde değişiklikler yapabileceğini düşünmektedir.
vs. vs. diye devam eder bu belkiler.

Son nokta; "Müşteri her zaman haklıdır".

biri hariç hepsi doğru :)

OGAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir arkadaşım adına yazıyorum izmir 'de yazılım şirketleri var ve Php üzerinde profosyoneller. [email protected] konu için teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5