İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php Script Yazdıracağım

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşlar iki tane php script yazdıracağım... Vereceğim ücret 20 bilemediniz 30 YTL... Hemen kızmayın çünkü yazdıacağım scriptler gerçekten kolay scriptler... Bir sefer php kitabı okuyan herkesin yazabileceği scriptler ama profesyonel birşey olsun... Fazla içeriği olmayan, sql u bir iki tablodan oluşabilecek scriptler bunlar... Yapabilecek arkadaşlar benimle irtibata geçsinler pls... Scriptler bir tür arama scripti olacak bir yazı yazılacak ve ona göre sql dan sonuç çıkartılıp sayfaya basılacak scriptler... Ama biraz değişik bir arama olacak bunlardan birisi...

Msn = [email protected]

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden php kitabi okuduktan sorna kendin yazmıyorsun :)

* öneri olarak kabul et , baska amacı yok.

S

SempatiX

Misafir
Yoo başka amaç aramadım zaten... Çünkü benim o kadar zamanım yok...

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin sorun lambayı neden tekrar icat etmiyorsuna benzedi :]

bilen birinin yapması 10 dk alırkn o kodları okuyum bı sorunla karsılasınca o surunun cozumunun bilmeyen birinin ne kadar zaman aldıgını tahmin etmek zor olmasa gerek ..

umarim aradigin kisiyi bulursun

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değişik bir aramadan kastın nedir?

S

SempatiX

Misafir
Yani girilen şey isim yazarak degilde mesela kişinin üye oluş tarihi ile yapilan bir aratma diyebiliriz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5