İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php script yazdırılacaktır.

I

Istanbullu

Misafir
Merhabalar ;

Özel bir proje için bir php script yazdırmak istiyorum.
Lütfen referanslarınız ile birlikte pm atınız. Proje özeldir. Pm atan arkadaşlara anlatılacaktır.

Teşekkürler.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kabaca istediğiniz scriptten bahsederseniz sanırım daha çok arkadaş sizinle bağlantı kurar

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
özel olan scriptin bütcesi nedir ??

yanlış anlama script yazdırmak için gelenler hep özel bişeyler isterler ama verecekleri max tutar 500 - 600 YTL dir ona bile çok derler. projenizin temeli ve kodlamaya ayırdığınız bütceyi soylerseniz daha çok ilgilenen olur emin olun.

I

Istanbullu

Misafir
özel olan scriptin bütcesi nedir ??

yanlış anlama script yazdırmak için gelenler hep özel bişeyler isterler ama verecekleri max tutar 500 - 600 YTL dir ona bile çok derler. projenizin temeli ve kodlamaya ayırdığınız bütceyi soylerseniz daha çok ilgilenen olur emin olun.

Özel olmayan her scriptin bir alternatifi var zaten. Dolayısıyla özel olmayan bir scripte tabii ki 500/600 YTL vermem.

Bu bahsettiğim script için seninle konuştum. Seninle anlaşamadık canım kardeşim. Ceviz'de 1800 $ fiyat çeken de oldu, 300 YTL diyen de oldu. Bi anlamadım ki sizin bu script piyasasını.

Scriptten kabaca da olsa, bahsetmek istemiyorum. Yazarım diyen kişilerden de, önce referans istiyorum farkındaysanız. Veya tanıdıgım birisi olsun istiyorum.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
biz ne zaman konuştuk hala hatırlamıyorum

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bana PM at, anlaşamasak bile gerçek oluru nedir söylerim sana. Referans için PHP bölümünde Angelo nickinin postları diye arama yapabilirsin.

I

Istanbullu

Misafir
Bana PM at, anlaşamasak bile gerçek oluru nedir söylerim sana. Referans için PHP bölümünde Angelo nickinin postları diye arama yapabilirsin.

Sana önceden pm atmıştım. İlgisiz kalmıştın. Üyeliğimi riske atarak yazıyorum bu mesajı da. Amma cesurmuşum.
Sen beni sevmezsin :)

dsgnr : Dün akşam konuştuk :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sana önceden pm atmıştım. İlgisiz kalmıştın. Üyeliğimi riske atarak yazıyorum bu mesajı da. Amma cesurmuşum.
Sen beni sevmezsin :)

dsgnr : Dün akşam konuştuk :)

Sana karşı bir hissiyatım yok, sürekli heryerden aileme bana küfür eden bir varlıksın. Senin gibi kalitesiz bir insanla normalde böyle muhattap kalacak ortamım olmaz ama ne yazık ki internet böyle her kesimi bir araya getiriyor.

Benden önce 5 kere banlanmışsın, benim hatırladığım da bir o kadar var, artık dursan iyi olacak.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sana karşı bir hissiyatım yok, sürekli heryerden aileme bana küfür eden bir varlıksın. Senin gibi kalitesiz bir insanla normalde böyle muhattap kalacak ortamım olmaz ama ne yazık ki internet böyle her kesimi bir araya getiriyor.

Benden önce 5 kere banlanmışsın, benim hatırladığım da bir o kadar var, artık dursan iyi olacak.
:S oha dedim yani.

konu dışı ama sorum olacak ne olduki o kadar küfür ediliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5