İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php script

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar ben kendim kullanmak icin bir php portal tarzinda bir script yazdirmak istiyorum istedigim özellikler ise

her yeni konu ekledigimde mesela ana sayfada o konuya ayit 10 mesaj varsa o mesaj ilk e girecek sonuncu mesaj ise 2 ci sayfaya gidecek

mesela konu ekledigim zaman title yaziliyor bazi scriptler konunun basligini titleye yaziyor bu sekilde istemiyorum her konunun titlesini tamamen manuel olarak eklemek istiyorum

kendim katagori ekleyip kendim silmem gerekli

istedigim tasarim benzeri ise

http://www.bizlesohbet.com/

bunda dedigim gibi konu basliklarini title yapiyor ben ise kendim elle yapmak istiyorum her acdigim konunun titlesini

Programlama dili Php

seo özelligi olmali

ödeme konusuna geldimi yarisini pesin yarisinida teslimatdan 15 gün sonra verebilirim

sunuda belirtmek isterim bütcem pek genis degil

ilgilenen arkadaslardan teklif bekliyorum

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akin kardes seninkisi radyo tarzina kaciyor ben istedigim demoyu gösterdim yapabilirsen boyle bisi goruselim

biologgg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eee joomla var o yapsın.. Bir düşün istersen..

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 ytl ye bir arkadasla anlasma saglandi herkese tesekkurler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi