İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Scriptleriniz Yazılır

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhabalar,
PHP ile ilgili scriptlerinizi yazıyoruz.

Şu anda profosyonel olarak bu işi yapmakta olup. Çeşitli projeler almaktayız.

Alacagımız projelerde bize örnekler ve istediklerinizi bir word belgesinde yazarsa bizim analiz etmemiz,fiyat ve zaman belirlememiz rahat olacaktır.

Çalışmalarımızda aracılarla çalışmayı düşünmüyoruz. (iletişim kopuklukları sürekli ve büyük oluyor)

Özel mesaj yoluyla iletişim bilgilerimizi alabilirsiniz özel mesaj,telefon,msn yoluylada görüşebiliriz.

jb007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php de yazılmış yönetici paneli olan bir oyun scpriti lazım ilgileniyorsanız pm lütfen

muzrek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum entegreli yasakpara paylaşım portalı kurmak istiyorum.. referanslarınızı ve yaklasık bir fiyat pm atarsanız sevinirim. site adresim www.yasakparagame.com

Tirol07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba
istediğim script özellikleri aşağıdaki gibidir.

(Not: aşağıdaki özellikler vizra scriptine eklenebir sanıyorum)

1. vizraya benzeyen paypal ve banka havalesi
2. detaya tiklandiginda vizradaki gibi detay sayfasi acilacak!
3. önce paketler ana sayfada siralanacak paketlerde sag tarafta sepete ekle sol tarafta detay olacak
4. Paket siparis edildiginde Confixx 3 baglantılı E-Mail onaylama gönderimi
5. müşteri onaylandiktan sonra e-mail ile Fatura gönderimi
6. .Fatura paypal ile ödendiginde otamatik confixxden hesap olusturma ve e-mailine gönderme banka havalaesi ile adminden onay bekleme.
7. Site adminine e-mail veya sms ile haber verme paket siparis edildi ve bilgiler gönerildi vs bilgi sistemi. (vizra benzeri.)

Bu scripti yapacak kişi lütfen ne zamanda kaç paraya bitireceğini belirtsin. Ödeme şekli ise demo görüldükten sonra parası anında teslim edilir.

ivan3500

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam hocam pm alabiirmiyim acep acil tarafndan arkadasların ugrasıp ta kurasmadııı bi script varki projemi yatırcak yahu :D

renomero

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz bir alım satım sitesi yaptırmak istiyoruz....
bizimle temasa gecer misiniz...?
ciddi musteriyiz Bilginize
Tura İletişim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi