İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Php site yaptirilacak.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Php download sitesi yaptirilacaktir. Profesyonel tasarim gerekiyor. Isten iyi anlayan webmasterler pm atabilir. Ortalama bir ücret ve ref. 'da yazarsaniz sevinirim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tasarım + programlama birlikte mi istiyorsun, tam istediğin özellikleri de belirtirsen iyi olur çünkü çok değişik tarzda fonksiyonlar geliştirilebilir bir download sitesi için.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sitenin görünüşü vs. benim için çok önemli değil. Ana sayfada kategori isimleri vs. olacak. Kategorilere girildiğinde programlar alfabetik sıraya göre dizilecek. Program ismine tıklayınca program özellikleri kaç kere indirilmiş vs. yazacak. Tabii google optimizasyonlu olacak. Sayfa tasarımını kafamda canlandırdım zaten sana paint ile çizer yollarım fiyatta anlaşabilirsek. Çok ahım şahım birşey istemiyorum ama kodlama iyi olmalı. Site yüksek ziyaretcide kasmayacak ve hizli acilacak. Bu benim icin cok önemli.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Site yüksek ziyaretcide kasmayacak ve hizli acilacak.
Bunun için script yapımcısı garanti veremez, hostunuzun sorunu.

Scriptinize gelince programlama + tasarım+ seo için 600 ytl.Yarısı işten önce yarısı işten sonra.
+ program(adı,açıklama,linki,kategori,....) toplama bot u için 500 ytl (admin paneline eklerim) yaklaşık 1 saatte 10 bin program topluyabilir(bu aralar bi bot merakı saldı beni, her türlü bot yapılır :p)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
90-100 dolar'a tasarımnı yaptırırız. Bunu ben değil yurdışından birine yaptıracağım. Programlama için de saati 15 dolar çalışıyorum. 11-12 saatte bitiririm. Tasarımcının ücretini tasarım teslim edildiğinde vermemiz lazım, benimkini iş bitiminde verebilirsin. Tasarım yaptırmak istemiyorsan sen şablon veya template verebilirsin.

Ne kadar görünüş önemli değil desen de, birçok kişi böyle demesine rağmen sonradan ekleme veya rötuş istiyor. Ben de tasarımcı olmadığımdan ufak birşeyle bile çok uğraşabiliyorum. O yüzden yukarıdaki iki yoldan biri şeklinde çalışabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5