İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP tabanlı script..

T

tomys

Misafir
Genel olarak ;

- Admin panelinde article ekleme ;
article 'ları kategori/konu şeklinde ekleme.
Son 3 article 'ı ana sayfaya basma ; Son 10 konuyu alma gibi özellikler.

- Üyelik sistemi ; üyeler yazılan article 'lara yorum yapabilir. Article yollayabilir , yönetici onaylarsa yayınlanır.

- Google için kontrol çubuğu ( Backlink , Real Pagerank , Pagerank , Mentions , indexed page ) gibi bilgileri analiz edecek..

anlatmaya çalıştım . PM Olarak belli bir fiyat aralığını mesaj atarsanız sevinirim..

Ya ben bu özellikdeki scripti 1 haftada bitirir X lira peşin alır Y lira iş bitiminde alırım gibi. Tahmini olarak fiyat gönderirseniz, sizinle temasa geçer , bütün özellikleri yollar , ona göre tekrar fiyat isteriz.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[sadece_tavsiye]referans gösterirsen daha kolay müşteri bulabilirsin.[/sadece_tavsiye]

U

username

Misafir
sanırım müşteri bulmaya çalışmıyor,, bu şekilde bir script yaptırmak istiyor :)
yani referansı yapmak isteyenler gösterecek :p

SLiM_BoY' Alıntı:
[sadece_tavsiye]referans gösterirsen daha kolay müşteri bulabilirsin.[/sadece_tavsiye]

T

tomys

Misafir
Evet ; biraz mesajım anlamsız olmuş olabilir ; yaptırmak istiyorum ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5