İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

php tavsiye yi tanitmak?

F

fenerli

Misafir
Derdine derman :) şimdi de sakın hostum php destekli değil deme

göndermek istediğin sayfalarda

<head>
<script language="JavaScript" src="gonder.js"></script>
</head>

ve

<body>
<a href="javascript:newWindow('gonder.php?'+document.location.href,'tavsiye',450,300,'')">Bu sayfayı arkadaşına gönder</a>
</body>

kodlarını eklemen yeterli oluyor (örnek: index.php )

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
not: biri php digeri asp

demistim:(

şimdi de sakın hostum php destekli değil deme

demissin..napicam simdi? html,asp javascripte birseye cevirilemezmi? ya asp ziyaretci,hikaye fikra vs.. script calisiyor tavsiye calismiyor?

F

fenerli

Misafir
o zaman başlığın hatalı izahında bir anlamda hatalı
google veya script sitelerinde "asp site recommendation" veya "asp tell a friend" diye ararsan fazlası ile bulursun

ayrıca bu tür forumlarda (genel kapsamlı webmaster konularında) direkt olarak kod istemek hatalı bence, asp konulu forumlarda, script sitelerinde aramalısın böyle şeyleri

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gamend bey hostumda tavsiye.asp disinda tum aspleri calistirabiliyorum.tavsiye.asp aciliyor ama mail gonderdikden sonra server hatasi veriyor..php de desteklemiyor.hazir tavsiye sitesi linki kullaniyordum oda iptal oldu.. ne asp ne de php script kullanamiyorum..mecburen yine hazir tavsiye sitesi linki koymak ama onuda bulamadim
http://www.tell-a-friend-wizard.com/cgi-bin/tell_opt_new2.cgi?uid=kalbimsin&url=
bu linki gordum ama bulamadim nerden nasil almis..3 gundur kendimi yirtiyorum bir sonuc alamadim..diger sitem php destekliyor ama bunuda gulsehrinde kullanamadim..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu konuda hostinginizi sağlayan kişiye ulaşarak hatayı bildirirseniz çözüm sağlanabilir.
FSO destekli hostinginiz yoksa kullandığınız scriptin FSO olmamasına dikkat edin.

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FSO olup olmadigini nasil anlayacagim? bir script indirecegim zaman hangi ozelliginden anlayabilirim?
nor: pek fazla script bilgim olmadigindan soruyorum..

Y

Yns

Misafir
Bu konuda hostinginizi sağlayan kişiye ulaşarak hatayı bildirirseniz çözüm sağlanabilir.
FSO destekli hostinginiz yoksa kullandığınız scriptin FSO olmamasına dikkat edin.

FSO , dosya işlemlerinin yapıldığı bir compenent.Dolayısıyla alakası yok.Mail yollamak için daha çok jmail veya cdonts kullanılıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5