İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Toplist. istatistikli ve kapsamli [TAKAS]

webturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar.

Ben Murat Terzioglu. ben bir toplist scripti yazdim. uzun suredir ugrasiyordum ve sonunda bitti. cok kapsamli. www.webservis.gen.tr gibi ayni ve istatistikli bilgiler sunulabiliniyor. pasta grafikle istatistik yapilabiliniyor. ayni zamanda sayac servisi olarakta kullanilabilir. script cidden cok kapsamli. ben bu scripti once kendim kullanmak icin yapmistim fakat hosting probleminden dolayi kullanamadim. bende bosta duracagina elinde P!!! 550 islemci olan bir arkadasla takas etmek istiyorum islemci karsiligi.

bana bu konuda tekliflerinizi yazarsaniz sevinirim.

mail : [email protected]

gorusmek uzre ...

A

atroxy

Misafir
eğer kızmazsan benim bir teklifim var. yazdığın scripti hotscripts vb. gibi sitelere submit et herkes kullansın açık kod hesabı

webturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sende haklisin sanirim oyleliklen degerim daha cok bilinecek ama sanmiyorum yaa ucretsiz verecegimi ama iyi fikir verdin o scripti satacagim. dil dosyasını geliştirip o tip sitelerede uye olup satışa çıkartacağım. berki o zaman daha iyi olur :))

B

BluEfiRE

Misafir
kim işlemci verir yaw parayla falan sat bari şöyle uygun bi fiyata...

webturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen ne kadar verecen bi soyle bakalm. bende satamadigim icin boyle birseye basvurdum heralde birde p3 550 artik pek para etmiyor. sanirim bilmiyorsun fiyatlari.

karaduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat versen de bi düşünsek dimi?

bu arada http://ensuper.net teki toplist scriptini satın almak istiyorum. Bi inceler misiniz?
değer mi acaba...
konuştuk bedava vermem de vermem diyo,
parayla birlerine satmışmış da bana bedava verirse haksızlık olurmuş...
iyi dedim sonunda almaya kar verdim aslında ama senin ki daha mı iyi ki acaba?
seninkinin şu anda kullanıldığı bir site var mı?
demo niyetine bi baksak...

karaduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel gözüküyor.
sanki başka biryerlerde görmüştüm gibi ...

hmmm
show100.com a benziyor ama yuzde100.com un aynısı diyebilirim.
yoksa bunlar da mı senin siten?
fiyat olarak, en son ne diyosun? :)

E

elitlistcom

Misafir
dostum ben www.elitlist.com u aldım ve weblistem.com gibi bir toplist kurmak istiyorum teklifim acık 20 milyon+reklam gelirlerinin % 10 nu 1 yıl için yada bana weblistem.com gibi bir toplist kurmaya yardım edecek arkadas varmı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5