İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP toplist Script Yazacak

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,

bir script yazdırmak istiyorum ancak normal toplist değil bu aralar bir ço sitede gorduğumuz turden ategorisel bi script ornek oalrak : siteler.net veya tr100.com u gosterebilirim ancak script için en fazla 100 mılyon lıra verebilirz eğer bu tur bir script yazabilecek kişiler varsa irtibata geçsin benımle herkese iyi çalışmalar
msn : [email protected]

top10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toplist+banner exchange+haber portalı bir arada

hergün yapıp tekrar bozduğum, şöyle mi yapsam daha güzel böylemi yapsam daha güzel olur diye kararsız kaldığım için admin paneli pek JANJANLI değil. o yüzden fiyat konusunu sana bırakmak mecburiyetindeyim. Ne verirsen abi! :)

istatistikler bölümünde, her üye gün içinde sitesine gelen giden, bannerina tiklayan, sitesinden başka sitelere gönderdiği kaç kişi olduğu ... vs. bilgilere ulaşabilir. ayrıca başlangıçtan (üye olduğu ilk günden) bugüne kadar ki tüm tekil hitleri ve yuarıda saydığım bilgileri grafikle gösteriliyor....

ayrıntılar için http://top10.host.sk/members.php?a=news&id=26 adresine bakabilirsin.

K

kerata.net

Misafir
hocam bu script baya baya portal olma yolunda ilerliyor.
ayrıca da çok hoş
bence bu kadar mütevazi olma ;)

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kategorilere sub-kategorileri eklerseniz script gerçekten muhteşem ve arkadaşın aradığı türden bir script olacaktır.
+ Aile Filtresi güzel bir özellik.

Başarılar.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toplist şekilden şekile giriyor valla çok güzel :) benim nickimdede bi görünüm var güzel olmuş tebrikler.biraz daha geliştirirsen bu işten iyi para kazanabilirsin

top10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alt kategori olayı o kadar gerekli mi ki? alt kategori yapacağınız kategorileri ana kategori haline getirinolsun bitsin. çok önceleri de aynı şey söylendiğine göre hakkaten gerekli heralde. önerinizi dikkate almayı düşünüyorum.

Z

zeynelkoc

Misafir
Bir fiyat belirle bence
bana kalsa 10 milyon derim kabul se hemen alayım ( :

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
top10, günümüzde toplistlerde sub-kategoriler daha çok tercih ediliyor. Bizim yaptığımız ufak bir inceleme bu şekilde. Script gerçekten gayet profesyonel olarak hazırlanmış, millet olarak güzel çalışmalara genelde çamur atarız (sözüm meclisten dışarı) fakat iyi olanın hakkını vermek lazım. Fiyat konusunda birkaç şey söylemem gerekirse, script için harcanılan vakit, emek ve kod bilgisi fiyatı doğrudan etkiler. TR şartlarının da fiyata etkisi oldukça yüksektir.

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşım daha önce neredeydiniz diorsunda daha önce varlıgından haberimzi yoktuki :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5